Neler Yeni

Kasaya bir leptop bağlamak

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
merhaba arkadaşlar benim yeni almış olduğum bir kasam var ve buna önceki bilgisayarım olan leptobu bağlamak istiyorum yani onu 2. bir ekran gibi kullanmak istiyorum ve ayrıyeten o leptoba bir yazıcı bağlı fotokobiler için o yazıcıyı da yine kullanabilmenin bir yolu varmı çünkü artık her ay lazım olucak eğer gerekirse diye aaşğıya sistem özelliklerini bırakıyorum

kasam
r5500
asus rx6600
asus a520m plus
16 gb ram

leptop(hatırladığım kadarıyla)
intel i5 5500u
hd graphics 520 olması lazım
8 gbram(7.50 gibi kullanılabilir diyor)

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,414
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Laptoptaki yuvalar sadece çıkış, giriş özelliği yok. Anca programlarla falan ağ üzerinden görüntü alırsın onun da kendine hayrı yok.

oguz13

80+ Bronze
merhaba arkadaşlar benim yeni almış olduğum bir kasam var ve buna önceki bilgisayarım olan leptobu bağlamak istiyorum yani onu 2. bir ekran gibi kullanmak istiyorum ve ayrıyeten o leptoba bir yazıcı bağlı fotokobiler için o yazıcıyı da yine kullanabilmenin bir yolu varmı çünkü artık her ay lazım olucak eğer gerekirse diye aaşğıya sistem özelliklerini bırakıyorum

kasam
r5500
asus rx6600
asus a520m plus
16 gb ram

leptop(hatırladığım kadarıyla)
intel i5 5500u
hd graphics 520 olması lazım
8 gbram(7.50 gibi kullanılabilir diyor)
o "leptop"u o sisteme bağlayınca evrimleşme olmayacak. Aynı zamanda bağlayamazsınız.

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptoptaki yuvalar sadece çıkış, giriş özelliği yok. Anca programlarla falan ağ üzerinden görüntü alırsın onun da kendine hayrı yok.
peki sonuçda o bir leptop kendi kılavyesi var bende ayrı bir mouse ile onu kasadan bağımsız kontrol etsem mesela ne biliyim arkadan müzik açarım yani oyunu ana kasamdan oynar ek güçük işleri ise leptopdan halletsem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,529
Üyeler
141,150
Son üye
razorofficial
Top Bottom