Neler Yeni

Kaspersky antivirüs sürekli uyarı veriyor?

Oriencc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
At
Kaspersky plus kullanıyorum bir süredir google açıkken 2dk da bir web sitesine ziyaret engellendi diye uyarı alıyorum çözümü nedir acaba?
Adsız.png

oguz13

80+ Bronze
Size infinity diye bir site açılmaya çalışılıyor. Eğer siz açmıyorsanız sistemde virüs var demek.

Oriencc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
At
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Size infinity diye bir site açılmaya çalışılıyor. Eğer siz açmıyorsanız sistemde virüs var demek.
siteyi virüstotalden sorguladığımda sadece kaspersky virüs buluyor ve virüs varsa neden tespit etmiyor google çerezleriyle alakalı olabilir mi acaba?

RONALDINHO

80+ Silver
banada adware uyarısı veriyordu peş peşe kaç gündür. malwarebytes ile hallettim

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Eren Turhan
Bildirimleri kapatın sitenin

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,978
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bazen yanlışlıkla tıklanan reklamlar yüzündende başa geliyor geçtiğimiz hafta yanlışlıkla pop up a tıkladığımdan 1 hafta bende bu bildirimlerin farklısıyla uğraştım en sonunda kendi kendine çözüldü

Oriencc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
At
Yüksek ihtimal chorme bildirimleri açık ve o sitede de bildirim gönderme izni var.
Bildirimleri kapatın sitenin
Bazen yanlışlıkla tıklanan reklamlar yüzündende başa geliyor geçtiğimiz hafta yanlışlıkla pop up a tıkladığımdan 1 hafta bende bu bildirimlerin farklısıyla uğraştım en sonunda kendi kendine çözüldü
Teşekkürler sanırım dediğiniz gibi yanlışlıkla bildirim kabul ettiğim için o siteden bildirim geldikçe engelliyor yarın bakacağım

Oriencc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
At
Teşekkürler sanırım dediğiniz gibi yanlışlıkla bildirim kabul ettiğim için o siteden bildirim geldikçe engelliyor yarın bakacağım
Baktım fakat sorunum ondan kaynaklanmıyor hala da çözemedim farklı tavsiyesi olan var mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
985,823
Üyeler
155,928
Son üye
fgtreew595672
Top Bottom