Neler Yeni

Kaspersky Virüs Buluyor Virustotal Virüs değil diyor

Lgoyü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
681
İsim
Enes
bir tane oyunun hilesini buldum exe dosyası yorumlarda felan baya çalıştığı söylenmiş deneyecektim indirdim exe dosyasını virustotale attım tertemiz çıktı masaüstüne attım dosyayı kaspersky virüs algılayıp sildi truva atı olarak algıladı özel olarak kasperskydan tarama yaptım dosyayı truva atı dedi ama virustotalda tertemiz ne yapsam?

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Emircan Doğankaya
bir tane oyunun hilesini buldum exe dosyası yorumlarda felan baya çalıştığı söylenmiş deneyecektim indirdim exe dosyasını virustotale attım tertemiz çıktı masaüstüne attım dosyayı kaspersky virüs algılayıp sildi truva atı olarak algıladı özel olarak kasperskydan tarama yaptım dosyayı truva atı dedi ama virustotalda tertemiz ne yapsam?
Vallaha kespersky kullanıyorum bende sorun olmayan birşeyde algıladığına hiç şayit olmadım.

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Talat
kardeşim bütün hileler bu şekilde çalısır güvenilir kaynaklardan edindiysen sorun yaşamassın normal bir durum izin ver kullan

Lgoyü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
681
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kardeşim bütün hileler bu şekilde çalısır güvenilir kaynaklardan edindiysen sorun yaşamassın normal bir durum izin ver kullan
Rus bir kaynaktan aldım. Çok güvenmem şahsen, ancak videosu 35-40K izlenmiş ve yorumlarda çoğu kişi çalıştığını söyledi.

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Talat
Rus bir kaynaktan aldım. Çok güvenmem şahsen, ancak videosu 35-40K izlenmiş ve yorumlarda çoğu kişi çalıştığını söyledi.
tamam ozaman sorun yaşacagını sanmıyorum ya bendede var yıllardır kullandıgım hileler bi sorun yaşamadım ..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,850
Üyeler
151,958
Son üye
IMPOSTER_1916
Top Bottom