Neler Yeni

Katlanabilir bisiklet önerisi

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
Bütçe
5000
Yaklaşık 1 ay kadar önce geçirdiğim trafik kazası nedeniyle motosiklet macerama ara vermek durumundayım, o yüzden motosiklete başladığımda bıraktığım bisiklet macerama devam etmek istiyorum. Şu anda elimde Salcano Nova 26 inç bisiklet var fakat ağırlığı ve orta amortisörü nedeniyle yeterince yorucu bir bisiklet olduğu için katlanabilir bisikletlere merak saldım.
Öncelikle kullanımımdan bahsedeyim;
2-3 kilometre mesafedeki parklara vs. gitmek, gündelik işlerimi halletmek. Uzun yol gibi bir amacım yok, ayrıca katlanabilir bisiklet alırsam ara sıra araba bagajında köye kente giderken de götürüp oralarda sürmeyi planlıyorum.
Küçük bir şehirde yaşadığım için şehir içi ulaşımda da işimi görür diye düşünüyorum. Aklımda birkaç model var, bu modeller ya da harici modellerden önerilerinizi/görüşlerinizi bekliyorum.

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
abuzittin
bende var çok memnunum.sağlam kaliteli.zatwn piyasayı biraz araştırırsanız hemen hemen herkes bu modeli öneriyor.

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
bende var çok memnunum.sağlam kaliteli.zatwn piyasayı biraz araştırırsanız hemen hemen herkes bu modeli öneriyor.
Kullanıcısı olarak öneriniz kıymetli benim için, bir kere alıp ömürlük kullananlardanım çünkü. Elimdeki bisikleti alalı 10 yıl oldu. Ayaklanınca çevredeki bisikletçilerden canlı incelemek isterim açıkçası, daha önce katlanabilir bisiklet türevi bir şey kullanmadım, konforu etkileyen bir durum oluyor mu şehir içinde?

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
abuzittin
şehir içi derken ben istanbul anadolu yakası sahilde sürüyorum. seleye slikon kılıf aldım sadece uzun sürüşlerde ağrıtıyor. başka konforsuz bişey yok. belki normal bisiklete göre daha çok pedal çeviriyor olabilirsiniz lastik çapından dolayı.

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
şehir içi derken ben istanbul anadolu yakası sahilde sürüyorum. seleye slikon kılıf aldım sadece uzun sürüşlerde ağrıtıyor. başka konforsuz bişey yok. belki normal bisiklete göre daha çok pedal çeviriyor olabilirsiniz lastik çapından dolayı.
O sorun değil benim için ya, her halükarda yürümekten daha verimli sonuçta.

Top Bottom