Neler Yeni

Kavga etmeliimiyimm?

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,924
İsim
Hamza Ziya Üstün
Ben olsam annesine gider söylerdim. Belki yanlış anlaşılma olmuştur ancak yine de sövmesi normal değil. Böylece hem kavgaya girişip 6 yıllık arkadaşlığı tamamen bitirmez hem de bir nebze de olsa cezalandırmış olursun diye düşünüyorum.

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,090
İsim
pcustasi1
Merhabalar
Bana çok yakın 6 yıllık arkadaşım olan şahıs bugün hiç olmadık bir olay için anneme sövdü ve beni her yerden anında engelledi.
Bu kişi sürekli evimize gelen ve bizimde onların evine gittiğimiz bir şahıstı .
Dizlerime kapanıp özür dilese bile bu oğlanı döveceğim.
Yoldan geçen birisi anneme sövsede döverim ancak bu şahıs evimize sürekli gidip gelen ve bana çok yakın olduğu için onun anneme sövmesi beni ayrıca sinirlendirdi.
Bu konuyu açma sebebim 3. tekil şahıs gözüyle olaya baktığınız için fikirlerinizi almak istememdir.
Allah allah 6 yıllık arkadaşın böyle yapmaması lazım . Ancak sana da bakmak lazım ne yaptın çocuğa ?

The|Boss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Can
yemeğini yediğin kişiye küfür etmek ağır şere..

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,761
İsim
Oğuz
Hiç olmadık bir olay dediğiniz nedir hocam detay var mı

Haksoy06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Hüseyin Aksoy
Merhabalar
Bana çok yakın 6 yıllık arkadaşım olan şahıs bugün hiç olmadık bir olay için anneme sövdü ve beni her yerden anında engelledi.
Yoldan geçen birisi anneme sövsede döverim ancak bu şahıs evimize sürekli gidip gelen ve bana çok yakın olduğu için onun anneme sövmesi beni ayrıca sinirlendirdi.
Bu konuyu açma sebebim 3. tekil şahıs gözüyle olaya baktığınız için fikirlerinizi almak istememdir.
akıllı ol kimse için kavga etme yolda biri anana bacına küfür etsin eyw abi de geç babalık seni kurtarmaz hayatını karartma kimin ne olduğubu belli olmaz bırak gözünde pısırık kal alay konusu ol hayatını riske ve tehlikeye atmakdan iyidir boşver konuşma muhabbeti kesmişssin sanırım yoluna bak kıymetli dostum

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
Mehmet Aslan
Merhabalar
Sen karahanlısın kendine gel ! Sen dövmez dövdürürsün ! Şaka bir yana muhabbeti kesersin, uğraşmaya değecek bir şey değil :D

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,911
İsim
Chloe Grace Moretz
hocam hiç olmadık bi olay için demişsin ne olduguna bağlı olayın

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
Ben olsam annesine gider söylerdim. Belki yanlış anlaşılma olmuştur ancak yine de sövmesi normal değil. Böylece hem kavgaya girişip 6 yıllık arkadaşlığı tamamen bitirmez hem de bir nebze de olsa cezalandırmış olursun diye düşünüyorum.
Hiç olmadık bir olay dediğiniz nedir hocam detay var mı
hocam hiç olmadık bi olay için demişsin ne olduguna bağlı olayın
Eski model arabaları vardı ve motor hacmi düşük olduğundan araba çekmiyodu
İnstagram hesabına bu arabayla yokuş çıkarken video attı ve bende yoruma yardım lazımsa arkadan ittirelim yazdımki bu bizim klasik şakamız arkadaş grubundada bu şaka yapılır güler geçerdi ancak benm yorum yapmama sanaldan sövmeye başladı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilmiyorum hocam. Çocuk niye annenize küfür etti?
bişeyi felan mı kıskandı yada sinirini çok bozan bi durum mu oldu 6 senelik arkadaş yani bence dövmeyin belki o an ağzından felan kaçırdı anlık bi şeyle konuşun sebebini sorun dövmek çok kötü 6 senedir arkadaş olduğun birisini konuş sonra döv ama döveceksen
yasi kac kucukse onun annesine anlat bu olayi degilse ben olsam burnunu kirardim herhalde
.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
917,088
Üyeler
142,217
Son üye
Taha Kaan
Top Bottom