Neler Yeni

Kendim topladığım sistem uyumsuz mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Corregidor
Anakartın fiyatına şimdi baktım fiyatı fırlamış şaşırtıcı.
SSDe de Samsung abartılı bir marka 500GB Samsung'a 2000tl vermek parayı çöpe atmakla eşdeğer.
Lian Li neden seçmiyorsunuz çok daha iyi diye mi?
Samsung abartılı değil kaliteli. Fiyatı 2000 TL de değil.
Lian Li ise her ne kadar kasa modellerini beğeniyor olsam da sıvı soğutucusuna gelince hayır diyorum. Dış tasarıma yeterli kadar uğraş verilmediğinden daha iyi gözüken MSI markasını tercih ederim onun yerine.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin
Lian Li ise her ne kadar kasa modellerini beğeniyor olsam da sıvı soğutucusuna gelince hayır diyorum. Dış tasarıma yeterli kadar uğraş verilmediğinden daha iyi gözüken MSI markasını tercih ederim onun yerine.
Anlaşıldı bildiğini okuyorsun. Keyfin bilir.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,602
İsim
Hacı
Uyumlu görünüyor.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600x

Anakart: MSI Mag B550M Bazooka

Ekran Kartı: XFX Radeon Rx 6700XT (Merc) 319

SSD: Samsung 970 Evo Plus 500GB

Ram: Corsair Vengeance RGB Pro 3600 Mhz CL16 DDR4

PSU: Corsair CV650 650W 80+ Plus Bronze

Sıvı Soğutucu: MSI Mag Coreliquid 240R
kesinlikle arkadaşın attığı lian li galahadı almalısın tek fanı bile senin almak istediğin sıvı soğutmadan iyi soğutur
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamam o zaman msila benzer fiyattaysa nzxt kraken bakabilirsin en iyilerinden. tasarım çok önemliyse asus rog lc dicem oda aşırı pahalı. arctic liquid freezerda bakabilirsin hepsi en üst seviye sıvı soğutmalar

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin
Yanlışlıklar içerisindesin. İstediklerini anlatıyorsun. Ama sen bilirsin. Teşekkürler
Tabi ki en haklı sensin 🥴 Anlamıyorum yardım mi istiyorsunuz tartışmak mı :D Keyfimden öneriyorum sanki. 1Tb p5 plus 2100tl olmuş hani bir bak

AydNn

80+ Bronze
msi o modelde tam bir rezillik ben olsam arcticin modellerine bakardım ama rgb olanlar tuzlu bir tık

Onurkoslu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Muharrem onur Kosluoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar donanımları
Psu da msi mag al bence ben kullanıyorum memnunum gayet

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze
Hocam 500m yazmışsınız siz. O anakart uyumlu. Ramde aynı şekilde. Psu’lar, ekran kartları ve depolama birileri her anakarta uyumludur. Tek sıkıntı sıvı soğutma.
uyumsuzluk olmaz darboğaz da olmaz gibi ama güç kaynağını 750w yapman iyi olur ekran kartını desteklemesi için ekran kartını araştırırsan önerdiği watt miktarını bulabilirsin sıvı soğutucununda çok kötü olduğunu düşünmüyorum aynısını kendime de almayı düşünüyorum
Benim son konuma bakarmısınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Corregidor
Benim son konuma bakarmısınız
Anlamadım?

Psu da msi mag al bence ben kullanıyorum memnunum gayet
Kaç watt?

msi o modelde tam bir rezillik ben olsam arcticin modellerine bakardım ama rgb olanlar tuzlu bir tık
Biraz pahalı. Yoksa bende bakmıştım onlara.

Tabi ki en haklı sensin 🥴 Anlamıyorum yardım mi istiyorsunuz tartışmak mı :D Keyfimden öneriyorum sanki. 1Tb p5 plus 2100tl olmuş hani bir bak
Oğuzhan 500GB yeterli. Bende zaten iki tane HDD var. Ayrıca amacım tartışmak değil asla. P5 Plus iyi okuma/yazma hızlarına sahip. Beğendim. Sıvı soğutucu da ne yapacağımı bilemiyorum. Onunla ilgili yeni bir forum açacağım. Yeni seçeneklerle. Orda buluşuruz.

Son düzenleme:

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin
Anlamadım?

Kaç watt?

Biraz pahalı. Yoksa bende bakmıştım onlara.

Oğuzhan 500GB yeterli. Bende zaten iki tane HDD var. Ayrıca amacım tartışmak değil asla. P5 Plus iyi okuma/yazma hızlarına sahip. Beğendim. Sıvı soğutucu da ne yapacağımı bilemiyorum. Onunla ilgili yeni bir forum açacağım. Yeni seçeneklerle. Orda buluşuruz.
Tabi bekliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,847
Üyeler
149,633
Son üye
asi çocuk 62
Top Bottom