Neler Yeni

Kepeğe Karşı Kesin Etkili Şampuan

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
SivasınGülü
Merhaba beyler öncelikle bu bir reklam değildir :)
Yıllardır kafamda anlam veremediğim şekilde kepek türedi. Eczaneden alınan şampuanları denedim, sarmısak denedim, sirkeyle yıkadım yine olmadı. Şampuanımı sık değiştiren biri değilimdir bundan önce de bu markanın mentollüsünü kullanırdım sürekli o da kepeğe karşı yazıyor ama bana etki etmedi. Bundan 1 yıl önce kadar annem rastgele marketten almıştı bu şampuanı ve 2-3 duş sonrası gerçekten etki etti. Sonra kepeğim çözüldü ama bu şampuan hangisiydi unuttuk sonra mentollü olanı kullanmaya devam ettim tabi kepeklerde devam etti. Kadınlara özel yazıyor ama bana mucuze şekilde etki etti. Duş alırken önce bi saçlarıma köpürtüp hemen yıkıyorum sonra yine köpükleyip bu sefer bekletiyorum bi 5-10 dk o sırada vücudunuzu lifleyebilirsiniz :D Ondan sonra yıkıyorum ben ilk yıkamadan sonra faydasını gördüm ( böylede reklam cümlesi gibi oluyor) Bunu neden paylaşıyorum derseniz eğer benim gibi kepeğe karşı etkili şampuan deneyip çözüm bulamayan hatta aynı markanın farklı şampuanlarını deneyip çözüm bulamayan arkadaşlar için öneriyorum birde bunu deneyin. Belki sizede çözüm olur. Belki bunun mentollüsü size etkili olmuş işinizi görmüştür belki kafa yapısı saç yapısı hava düzeni vb etkilidir kepek üzerinde bilemiyorum ama bunuda bi deneyin son çare olarak belki etkili olur.

Ekler

• 10460435382322.jpg
    10460435382322.jpg
    15.8 KB · Hit: 43

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ben Clear kullanıyorum. Memnunum.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,455
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Kepek değil de yağlı egzama olabilir bende de var. Kafanda bu kepeksi şeyler sen kafanı kaşıdıktan belli bir süre sonra yaraya dönüyor mu ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,100
Üyeler
157,030
Son üye
wolfthro
Top Bottom