Neler Yeni

Kesinlikle oynanması gereken oyunlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Abdul
Rdr2 ara sahneler baya güzel cyberblpunk u severmisin bilmem ama gow da iyi
Vallahi daha pc yeni .yeni yeni oyun oynuyorum ill defa rdr oynadım uzun zamandır merak ediyordum ve çok şükür beklediğimden güzel çıktı gow da izledim elinde balta canavar kes vs yani gözüme öyle geldi bana aşırı merak uyandırmadı rust battlefield 1 ve V online oynuyorum Rust oynuyorum şimdilik ve 2 k da gerçekten çok güzel oluyor ben hayatımda hep 480 p en düşük grafikler de oyun oynardım onlar da eski küçük oyunlardı. Şimdi the last of almak istiyorum ama sürekli kronik sorunları var alma diyorlar ama yinede almak istiyorum

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Draq123
Vallahi daha pc yeni .yeni yeni oyun oynuyorum ill defa rdr oynadım uzun zamandır merak ediyordum ve çok şükür beklediğimden güzel çıktı gow da izledim elinde balta canavar kes vs yani gözüme öyle geldi bana aşırı merak uyandırmadı rust battlefield 1 ve V online oynuyorum Rust oynuyorum şimdilik ve 2 k da gerçekten çok güzel oluyor ben hayatımda hep 480 p en düşük grafikler de oyun oynardım onlar da eski küçük oyunlardı. Şimdi the last of almak istiyorum ama sürekli kronik sorunları var alma diyorlar ama yinede almak istiyorum
Korsan al para verme 😄 basit çözüm
God of war bu arada öylr balta var canavar kesiyon gibi basit bi oyun değil oynarsan kesin sevceğin türden bi oyun

UnderGoin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
hamza berk
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Uzun zamandır online oyunlardan ötürü hikayeli oyunlara zaman ayıramıyordum dün battlefield 1'in hikayesini oynadim ve baya özledigimi fark ettim o yüzden aklıma şöyle bir fikir geldi birbirimize hayatımzda kesin oynamamız gereken hikaye oyunlarını önerelim
a*k mdf yetkilisi

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
sefa mert
Uzun zamandır online oyunlardan ötürü hikayeli oyunlara zaman ayıramıyordum dün battlefield 1'in hikayesini oynadim ve baya özledigimi fark ettim o yüzden aklıma şöyle bir fikir geldi birbirimize hayatımzda kesin oynamamız gereken hikaye oyunlarını önerelim
battlefield serilerinden devam edebilirsin hikaye modları benim için hardline dışında aksiyonu bol ortalama 5-6 saat süren tek oturuşta bitirilebilecek kafa dağıtmalık güzel hikaye modlarına sahip battlefield hikaye modlarını oynamanı tavsiye ederim ayrıca şiddetle metro serisini ve soma oyununuda oynamanı tavsiye ederim

Bünyamina

80+ Gold
Detroit güzel hikayeye sahip bit oyun. Yapımcının diğer oyunlarına da bakabilirsin.

YUNUS29

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
YUNUS
ghost of tsushima director’s cut ve sekiro

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru