Neler Yeni

Keşke bu dünyaya gelmeseydim 😞

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
947
İsim
Baran Çelik
Hocam ben de anlamadım ama umarım kötü bir hayatı yoktur ve sadece trolldür(yani kötü bir hayati olacağına troll olsun).
Bana uygun iş yok diyor ama en kotu iş bile olsa çalışması daha iyi olacaktır. Evde oturmanın da ona yararı yok.

Hocam ben de anlamadım ama umarım kötü bir hayatı yoktur ve sadece trolldür(yani kötü bir hayati olacağına troll olsun).
Kötü bir hayatım olmasa foruma katıldığımda ilk açtığım konu bu olmazdı zaten. Ben sadece bunu yazmak için bu foruma katılmadım zaten. Merak ettiğim şeyler olursa buraya soru olarak sorarım. Herkes merak ettiklerini foruma sorar doğal olarak.

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Bana uygun iş yok diyor ama en kotu iş bile olsa çalışması daha iyi olacaktır. Evde oturmanın da ona yararı yok.
Nasıl bir iş aradığı da önemli ne başvurusu yaptı da ona uygun iş bulamadı bilmiyorum
20 yaşına kadar ne yaptıda bu hale geldi zaten meslek liseli çıkışlı olsa çoktan iş bulurdu. Anadolu liseli çıkışlı olsa 2 yıl boyunca ne yaptı veya üniversitede 2 yıllık bölümünü mü bitirdi de şuan iş bulamadı ama bu da düşük olasılık çünkü ülkede tekniker azlığı var üniversitelere staj öğrencisi almak isteyen fabrika veya şirketler diyeyim genelde myo bölümlerinden yani tekniker arıyorlar hatta bizde zaten muhendis bol bize teknik eleman lazım diyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kötü bir hayatım olmasa foruma katıldığımda ilk açtığım konu bu olmazdı zaten. Ben sadece bunu yazmak için bu foruma katılmadım zaten. Merak ettiğim şeyler olursa buraya soru olarak sorarım. Herkes merak ettiklerini foruma sorar doğal olarak.
Knk bize liseden itibaren neler yaptığını anlatır mısın ve hangi is başvuruları yaptınız bulamadınız

Nasıl bir iş aradığı da önemli ne başvurusu yaptı da ona uygun iş bulamadı bilmiyorum
20 yaşına kadar ne yaptıda bu hale geldi zaten meslek liseli çıkışlı olsa çoktan iş bulurdu. Anadolu liseli çıkışlı olsa 2 yıl boyunca ne yaptı veya üniversitede 2 yıllık bölümünü mü bitirdi de şuan iş bulamadı ama bu da düşük olasılık çünkü ülkede tekniker azlığı var üniversitelere staj öğrencisi almak isteyen fabrika veya şirketler diyeyim genelde myo bölümlerinden yani tekniker arıyorlar hatta bizde zaten muhendis bol bize teknik eleman lazım diyorlar.

Knk bize liseden itibaren neler yaptığını anlatır mısın ve hangi is başvuruları yaptınız bulamadınız
Lise sonda açığa geçtim düz bir Anadolu lisesinde okuyordum. İş bulma konusunda Daha çok sahibinden ve diğerleri, diğerlerinin isimlerini hatırlamıyorum, oralarda iş bulmaya çalışmıştım. Lisede ortaokul gibiydi. Derslerim orta düzeydedi.

Tarık abi sen misin ?
O kim ya?

Rulep

80+ Gold
ah be troll kardeşim üzüldüm senin adına yattığın yerden dua ederek bir şeylerin gerçekleşmesini bekleme hadi GÜNLERCE iş aradın bulamadın geçtim bunu. başka ne yaptın bütün gün evdesin arkadaşının olmaması gayet normal

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
947
İsim
Baran Çelik
ah be troll kardeşim üzüldüm senin adına yattığın yerden dua ederek bir şeylerin gerçekleşmesini bekleme hadi GÜNLERCE iş aradın bulamadın geçtim bunu. başka ne yaptın bütün gün evdesin arkadaşının olmaması gayet normal
E yani.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,879
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Onun yüzünden odamdan bile çıkamıyorum. Annem babam da hep ona inanırlar zaten. Evde rahat hareket etsem beni rahatsız eder hep.
20 yaşında birinin gücü kuvvetinin bu tarz şeylere yeteceğini düşünüyorum konuda trolle benziyor ama troll değilse ilk baştan bir işe gir.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,533
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
İş aramıştım zamanında hiçbirinde kabul edilmedim malesef. İş bulsam da ablam izin vermiyor, bana hiç olmayacak şeyler yapıyor da bunu burda söyleyemem.
ablan ne yapabilirki sana anlamadım açıkçada belirtmiyorsun işe bulup evde kurtulucaksın en basit yol bu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,106
Üyeler
156,886
Son üye
Zeyneppbb
Top Bottom