Neler Yeni

Öneri Kioxia Exceria Plus G3 1TB nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Yasin Yazlı
Anakart: Msı H410M Pro

Vatan Bilgisayar'dan gece indiriminden 2.200 TL Kioxia Exceria Plus G3 aldım. Oyun için ve günlük kullanım da kullanacağım nasıldır bu SSD DRAM yok diyorlar. Bunun neye etkisi vardır? DRAM'mın oyunlarda FPS etkisi var mıdır? İade etmem gerekir mi? Şu an kullandığım SSD göre nasıldır?

(Eski SSD PNY XLR8 CS3030 250GB 3500/1050MB/s NVMe PCI-e Gen 3X4.)

Yeni aldığım KIOXIA Exceria PLUS G3 1TB NVMe Gen4 M.2 SATA SSD R:5000MB/s W:3900 MB/s fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

H.O/G.O?

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
SERHAT BOZBAYIR
Hocam hızı süper fakat Dram olmaması ciddi eksiklik Depolama Alaninin %80 i dolduktan sonra biraz takılma donma tarzi problemler yaşayabilirsiniz Bazen de bilgisayariniz Ssdyi okumaz. Fakat bu problemler sürekli ve her dramsiz ssdde olacak diye bir şey yok Bence Hayirli Olsun diyelim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Yasin Yazlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hızı süper fakat Dram olmaması ciddi eksiklik Depolama Alaninin %80 i dolduktan sonra biraz takılma donma tarzi problemler yaşayabilirsiniz Bazen de bilgisayariniz Ssdyi okumaz. Fakat bu problemler sürekli ve her dramsiz ssdde olacak diye bir şey yok Bence Hayirli Olsun diyelim.
Ssd en fazla yarısı dolu olur tahmince çok fazla bi oyun oynamıyorum rust pubg valo tarzı oyunlar şuan takılı olan ssd dram varmış ama anakartımda 2 tane m.2 Ssd yok maalesef böyle anakartlar için yapılmış m.2 Ssd aparatı filan varmıdır hocam bu aldığımı ona takarım olmadı sadece oyun için almıştım bunu bide günlük kullanım için

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
SERHAT BOZBAYIR
Ssd en fazla yarısı dolu olur tahmince çok fazla bi oyun oynamıyorum rust pubg valo tarzı oyunlar şuan takılı olan ssd dram varmış ama anakartımda 2 tane m.2 Ssd yok maalesef böyle anakartlar için yapılmış m.2 Ssd aparatı filan varmıdır hocam bu aldığımı ona takarım olmadı sadece oyun için almıştım bunu bide günlük kullanım için
Hocam varda cok hiz kaybedersiniz boş masraf olur Boşverin çok dolu kullanmadikca problem yaratmaz hocam Hayirli olsun

Bünyamina

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Yasin Yazlı
Hocam varda cok hiz kaybedersiniz boş masraf olur Boşverin çok dolu kullanmadikca problem yaratmaz hocam Hayirli olsun
Hdd performansına kadar düşmiyecekse sıkıntı yok pek hocam ikisinide kullanmış olurum

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Yasin Yazlı
Hocam Pci E Slotlarinda M2. Takmalik aparatlar mevcut
PrimeX PX-M2PCIEX PCI ex. x1 To M2.NVMe Ssd Çevirici https://amzn.eu/d/6LKW5dB
Hocam bunu maalesef takamam anakarta yer yok bana sata şeklinde lazım varsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bunu maalesef takamam anakarta yer yok bana sata şeklinde lazım varsa
1726154911106.jpeg