Neler Yeni

Yardım Kısayol sildim oyunu açamıyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Furkan
Crackli bf1 indirdim exe dosyası kısayoldu masaüstünde yanlışlıkla sildim hiçbir yerde bulamıyorum nasıl düzeltebilirim

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE
Yok hocam baktım orada da gözükmüyor, dosyaları masaüstüne attığım için dizin kısmında klasör boş gözüküyor
Masaüstüne attığın klasörün içinde bir tane uygulama exe si olması lazım. Yoksa oyun neyin kısayolunu oluşturdu ki değil mi? Adı bf1 olmayabilir başka bişry olabilir bilemiyorum.

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Masaüstüne attığın klasörün içinde bir tane uygulama exe si olması lazım. Yoksa oyun neyin kısayolunu oluşturdu ki değil mi? Adı bf1 olmayabilir başka bişry olabilir bilemiyorum.
Masaüstüne çıkardığım klasörün içinde vardı, masaüstüne çıkarıp sildiğimde exe dosyasını her yerden silinmis iste bulamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Allahim ben niye böyle mal bi insaj oldum oyun oynıcaktım sadece ya

Checkmate

80+ Silver
bilgisayarıma girip arama yerine bf1.exe veya battlefield 1 yaz bulursun klasörü

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam masaüstüne kısayol attıysan kısayolu silince oyun dosyaları silinmez sadece kısayol silinir bende oyunların yarısı crack.
Hocam kısayol dosyasından exeyi sildim exe hicbir yerde yok suan

J0k3rRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Dünya
Kanki sen gidip dosyanın içindeki .exe dosyasını masaüstüne attın ve silindimi ?

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Furkan
Kanki sen gidip dosyanın içindeki .exe dosyasını masaüstüne attın ve silindimi ?
Kanki Program files kısmında dosya vardı masaustune kısayol çıkardım dosyayı sonra exeyi de dısarı cıkardıö sonra bu ne a*** diyip sildim yanlıslıkla

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,982
Üyeler
154,163
Son üye
xtrstronge
Top Bottom