Neler Yeni

Kız Arkadaş Konusu

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Konu açmak çok basit diyecem de instagramdan ekli olması lazımdı. Çookk uzun zamandır görmediğin birisi story attığında şaşırıp çok değişmişsin vb yazıp bile konu başlatılabilir

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
Bilmem ki neredeyim, belki de gördüğün her yerde ?
İsim
Tony Montana
yapış dudağına bakayım ne tepki verecek
Tam dudağına yapış diyenler gelmeden derken (!) o.O2
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu açmak çok basit diyecem de instagramdan ekli olması lazımdı. Çookk uzun zamandır görmediğin birisi story attığında şaşırıp çok değişmişsin vb yazıp bile konu başlatılabilir
Dostum evet instagram dan ekli olması lazımdı ama ne bileyim eklemeyince bende 2 gün falan tuttum isteği sonra sildim. Silmeseydim kabul edermiydi bilmiyorum ki

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Tony Montana
Konuşmak istediğini, arkadaş olmak istediğini belirtebilirsin mesela.
Aslında şöyle diyeyim arkadaş sayılabiliriz diye düşünüyorum çünkü 5 6 sene önce falan konuşmamız vardı azda olsa aynı sınıfta okumuşluğumuz var kızla. Evine gitmiştim bir keresinde 5 6 sene önce hatırlıyorum. Tekrardan arkadaş olmak istiyorum demem saçma olmaz mı ? Veya işte ilk defa görmüş gibi merhaba tanışalım mı demem saçma olmaz mı ?

Little Cat

80+ Bronze
Aslında şöyle diyeyim arkadaş sayılabiliriz diye düşünüyorum çünkü 5 6 sene önce falan konuşmamız vardı azda olsa aynı sınıfta okumuşluğumuz var kızla. Evine gitmiştim bir keresinde 5 6 sene önce hatırlıyorum. Tekrardan arkadaş olmak istiyorum demem saçma olmaz mı ? Veya işte ilk defa görmüş gibi merhaba tanışalım mı demem saçma olmaz mı ?
Arkadaşın nelerden hoşlanıyor?

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Tony Montana
Arkadaşın nelerden hoşlanıyor?
İştee sorun da orada başlıyor. Arkadaşım ama arkadaşım denilebilirse tabii ki. Nasıl anlatmak gerekir, merhabamız olmuştur belki 2 sene önceye kadar belki olmamıştır. Ama o da beni tanıyor ben de onu onun dışında nelerden hoşlanır neler yapar neler sever neredeyse değil hiç bilgim yok. Sıkıntıda yaşadığım olaylardan biriside bu işte dostum.

Little Cat

80+ Bronze
İştee sorun da orada başlıyor. Arkadaşım ama arkadaşım denilebilirse tabii ki. Nasıl anlatmak gerekir, merhabamız olmuştur belki 2 sene önceye kadar belki olmamıştır. Ama o da beni tanıyor ben de onu onun dışında nelerden hoşlanır neler yapar neler sever neredeyse değil hiç bilgim yok. Sıkıntıda yaşadığım olaylardan biriside bu işte dostum.
Anlıyorum, hangi dizileri izliyorsun?

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Tony Montana
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,664
Üyeler
155,292
Son üye
kaya1111
Top Bottom