Neler Yeni

Kız Arkadaş Nereye Götürülür ?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
Düzgün bir tane cevap yok konuda. Kimisi eve at demiş kimisi başka bir şey. Eleştiri de kaldıramıyorsunuz değil mi? Birkaç kızın karşısına çıkınca eliniz ağzınız yer değiştiriyor sonra.
yo ben öyle demedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka kız arkadaşım sevgilim değil abi siz niye böyle öneri yapıyonuz anlamıyom ki :D kızla cinsel ilişki girmicem amacım yok kızla sevgili
sen her sevgilinle cinsel ilişikiye girmek için mi takılıyorsun anlamıyorum sürekli aynı şeyi diyorsun

The Semih

80+ Silver
Bir bahar günü rüzgarın ferahlatıcı etkisiyle sevgilimle ilk defa buluşmuştum. Bir anda tüm doğa renkleri monokromluktan çıkıp renk bulmuştu. Onunla geçirdiğim her dakika benim için huzur vericiydi. Sesi, sohbeti, zihniyeti rahatlatıcı bir senfoniydi sanki.
Dizime yatırırdım ve saçlarıyla oynardım. Kimi zaman saatlerce.. Bazen hiç konuşmadan zihinlerimiz arasında bir bağ var gibi anlaşabilirdik. Gerçekten çok uyumluyduk. Ona karşı hiçbir zaman art niyetim olmadı. Kendimden, her şeyden çok önemserdim onu. Ona sarıldığımda ağırlığımın azaldığını hissederdim. Ben onun direkt düşünce yapısına ve zihnine bağlanmıştım. Kendisi de hem tatlı hem de güzel sayılırdı.
Şimdi umarım benim yerime tercih ettiği kişiyle mutludur. Her daim mutlu olsun.
Üzüldüm fakat sende çok fazla sevmişşin bu devirde o kadar sevgi hiçbir insana değmez.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz
yo ben öyle demedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

sen her sevgilinle cinsel ilişikiye girmek için mi takılıyorsun anlamıyorum sürekli aynı şeyi diyorsun
forum tayfa o anlama getiriyor kardeşim o yzüden olabilir mi hepsi kızı yatağa at benzeri eve çağır benzeri kulalndığından olabilir mi :D

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Üzüldüm fakat sende çok fazla sevmişşin bu devirde o kadar sevgi hiçbir insana değmez.

O kadar sevgi gerçekten kimseye verilmez de beni benim sevdiğim gibi seviyor sanmıştım. İyi oyuncuymuş..

Son düzenleme:

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
forum tayfa o anlama getiriyor kardeşim o yzüden olabilir mi hepsi kızı yatağa at benzeri eve çağır benzeri kulalndığından olabilir mi :D
Ben hiç öyle bir şey demedim

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Top Bottom