Neler Yeni

Kız Arkadaş Nereye Götürülür ?

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Kız Ailesi İle Geliyor Hocam Takılmicaz İlişki olmciak Allah Allah O Gözle Bakmıyorum Bakamam O Da Bakamaz 15 Gün Buluşsak 15 Hün Bizde de Kalsa Olmicak O Yüzden Salın Şunu

Yardım Et @Furkan Karagülle

Dostum, bazı kişiler karşı cinsle sadece arkadaş olarak vakit geçirmeyi absürt buluyor. Kendi çevremde de var böyleleri.
Bazı arkadaşlarım var ki yanımda aynı odada çok rahat uyuyabilir ve bundan rahatsız olmaz. Gizlimiz, saklımız, utancımız yok. Sanki öz kardeşim gibi yani. Güven aşılamak çok önemli bir husus.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz
Dostum, bazı kişiler karşı cinsle sadece arkadaş olarak vakit geçirmeyi absürt buluyor. Kendi çevremde de var böyleleri.
Bazı arkadaşlarım var ki yanımda aynı odada çok rahat uyuyabilir ve bundan rahatsız olmaz. Gizlimiz, saklımız, utancımız yok. Sanki öz kardeşim gibi yani. Güven aşılamak çok önemli bir husus.
Evet Bende Bu Kızla Öyleyim Konun Altı Eve At - Pavyona Götür Vb Dolu Arkadaş Sadece Arkadaşım Kız Diyoz Adamlar Hemen Cinsellik Bağlıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,022
İsim
Diyarhan
Çay çilek mahallesi çok ferah ortama sahip oralarda gezdirebilirsin.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,022
İsim
Diyarhan
drfıgzdeıfrgojuzdersfgouzwersyfhvwıyuesoıugwe Katılıyorum
Mersinde erdemli tarafına (kız kalesi, cennet cehennem...) gitmeyeceksen merkezde forum marina gibi 2 saatte sıkılacağın yerler var. Gezilecek pek bir yer yok.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,487
İsim
umt
Discord
umt#4257
Selam Arkadaşlar Yakın Bir Kız Arkadaşım Var Samsunda Yaşıyor Eylülde Okullar Açılmadan 1 Hafta Önce Mersine Gelmişti Ailesi İle 1 Kez Buluşma Şanşımız Olmuştu Birlikte Avm'de Kıyafet Baktık Kendisine Sonra Starbucks'a Gittik (2.Gidişim Hayatım Boyunca Gereksiz Bir Yer) Kendisi Kahveyi Ismarladı (Parayı Falan Dert Etmiyor :D Bende Sigara Falan Ismarladım Normalde İçmiyorum Dışarıda Çevre Olursa İçiyom Kendi Paramla Alıyom Kız Onunda Parasını Verecekti :D ) Falan Oturduk İçtik Sigara İle Filan Sonra Geçtik Sahile Vb Oturduk Biraz Deniz Kıyısında Sohbet Muhabbet Sonra Akşam Üstü Avm'ye Geri Yemeğe Felan Geçtik 1 Tane Daha Ortak Ark Alıp Yemek Falan Yiyip Tekrar Sahile Geçtik Ailesi Vb Geldi Sonra Zaten Şimdi 15 Tatilde Tekrar Gelecem Dedi Buluşak Dedi Tamam Dedim Bu Sefer Ne Yapam Sizce Çok Gezen Biri Değilim Herkes İle Dışarı İle Çıkmıyorum Seçici Biriyim Biraz Sizce Bu Sefer Nereye Götürebilirim Kızı Ne Önerirsiniz Bide Kız Önceden Tarsus'a Gelmişti Yani Mersinden Baya Uzak Mersin Kadar Bir Yer Yani Şehir İçine Gelmesi 1 Saat Sürdü Bu Sefer Mersine Geliyor Her Gün Buluşuruz Dedi Rahat Rahat Sizce Ne Yapayim Nerelere Götürülebilir ? Sadece Arkadaşım Tavlama Gibi Niyetim Yok O Gözlede Bakmıyorum Zaten Önerilere Açığım Teşekkürker
yemeğe çıkar işte

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,848
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Offff neler yapılmaz ki

bwNN

80+ Silver
Hocam Kızı Boşver Senle Buluşak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet Şuan Evde Var 1 Ay Önce Almıştım Canım İsteyince İçiyom 1 Ayda 3 Tane İçmişim 17 Tane Var Daha Dışarı Çıkarsam Alırım Yanıma

Tesekkurler Hocam Öneri İçin
Tabii neden olmasın.

Oglum sen benim dediklerimi yapsana :D fıstık gibi seçenekler verdim sana.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz
Tabii neden olmasın.

Oglum sen benim dediklerimi yapsana :D fıstık gibi seçenekler verdim sana.
Hocam Senin Seçenekler Beni Aşar 17 Yaşında Öğrenciyim Ben 300-500 Arası Max Elimde Olan Loba-Steakhouse'lar Beni Aşar Yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,874
Üyeler
141,199
Son üye
YsfErdoğan
Top Bottom