Neler Yeni

Kiz arkadasima hediye alacagim ?

Merhaba kız arkadaşıma hediye alacağım ancak çok bütçem yok değerli donanım arşivi hanımları başta olmak üzere hepinizden öneri bekliyorum
Kiz arkadaşım tesettürlü 19 yaşında biri bütçem 100 tl üzeri 200 den fazla olamaz önerileriniz bir kaç ufak şeyde olabilir büyük bir parçada olabilir mutlu olsun yeter zaten çok bir beklentimiz yok hediyeleşme konusunda öğrenciyiz teşekkürler

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,463
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Merhaba kız arkadaşıma hediye alacağım ancak çok bütçem yok değerli donanım arşivi hanımları başta olmak üzere hepinizden öneri bekliyorum
Kiz arkadaşım tesettürlü 19 yaşında biri bütçem 100 TL üzeri 200 den fazla olamaz önerileriniz bir kaç ufak şeyde olabilir büyük bir parçada olabilir mutlu olsun yeter zaten çok bir beklentimiz yok hediyeleşme konusunda öğrenciyiz teşekkürler
Parfüm olur mu?
Ya da kol saati, güneş gözlüğü, bilezik.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,992
İsim
Cdd Baran
İlgilendiği Kategoriler
Politik a Politik
kolye vb. klasik şeyler al

Atletli

80+
Kiz arkadaşım tesettürlü 19 yaşında biri bütçem 100 TL üzeri 200 den fazla olamaz önerileriniz bir kaç ufak şeyde olabilir büyük bir parçada olabilir mutlu olsun yeter zaten çok bir beklentimiz yok hediyeleşme konusunda öğrenciyiz teşekkürler
Kız değilim fakat ne seviyormuş biliyor musun? mesela rubik küp ilmiyorsan sor o na göre al

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,463
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Parfümü düşündüm ama hangi kokuyu sever tam bilemiyorum açıkçası takılara hiç ilgim yok aklımda var biraz aslında ama beğenmez diye korkuyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

:)
Bence hediyenin ne olduğunun çokta bir önemi yok, hediye alman yeter bence. Manevi değeri daha fazla olur.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
995,775
Üyeler
157,421
Son üye