Neler Yeni

Kız benimle dalgamı geçiyor ?

Kara*

80+ Silver
Ya hocam yakışıklı bulduğundan değil birileri çok incitmiş herhalde hırsını benden çıkarıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:
Sanmam dostum bu tipler genelde herkese böyle yapıyor, yaptıkları ilişkiler net toksik ergen ilişkisi çıkıyor. Böyle lay lay lom herkesle ta**k geçiyoruz biz uWu hawliyiz modunda oluyorlar. Ciddi vaka olanları böyle milletle dalga geçmeye adeta and içmiş gibi durmadan yapıyorlar.

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
Hocam sence efendi kız ta**ak geçer gibi bayıldım bittim sana yazarmı yemesin şimdi. Büyük ihtimal arkadaş ortamlarında senin hesabı buldular keklemeye çalışıyorlar, sen hiç bozma kendini kankam bu tip kızlar oyuncu. Bunlara kıracağın kalbe değmez sen de ne yap biliyormusun saf ayağına yat onun fotosu ıvırı zıvırını görene kadar devam et, sonra yeri geldiği an onun tipinden başla hayatına kadar göm. Küfür edip etmemen sana kalmış ama en fazla böyle intikamını alırsın, yüzünü bulursan hatta çirkin hayvanların yüzüne editle öyle göm sonra engelle umursama hiç.
Eyw hocam zaten mesajlarada bakmıyor yazıyorum 1 saat 2 saat sonra yazıyor bende direk cevap vermiyorum tabikide mal,gibi bekletiyorum yani s*k*mdede değil ne yazdığı ne söylediği

Valla kardeşim inan kaç yaşına gelirsen gel bu tarz dengesiz hatunlar karşına çıkar. Daha yeni flörtümle konuşmayı kestim. Bana ölüp bittiğini söylüyordu bi günde her şey değişti. Tek mesajla konuşmayı kestik. Onun çaba göstermeyişi insanların sahte olduğunu tekrar gösterdi bana. Yaşlarımızda 25/29. Ben zamanında böyle ömrümü adayacağım bir kız tipi arayışına girmiştim. Her ilişkiye gereksiz anlamlar yüklüyordum. Böyle biri karşımıza çıkarsa zaten ayrılmamız zor olur ekstra çaba sarfetmemize gerek yok. Yani baştan kendini bunlara şartlama. Daha erken üniversiteye gidersen orda da tonla kız çıkar karşına, deneyim edersin insan ilişkilerin bu şekilde gelişir. Şimdilik keyfine bak takıl. Bu tarz s.alak kızlar için canını sıkma.
Yok hocam ne canımı sıkıcam ben onun için zaten ciddi bir ilişki yaşamak icin yazmamıştım sağolun yinede

Sanmam dostum bu tipler genelde herkese böyle yapıyor, yaptıkları ilişkiler net toksik ergen ilişkisi çıkıyor. Böyle lay lay lom herkesle ta**k geçiyoruz biz uWu hawliyiz modunda oluyorlar. Ciddi vaka olanları böyle milletle dalga geçmeye adeta and içmiş gibi durmadan yapıyorlar.
Neyse hocam ben nextlerim diğerlerine geçerim,şansıma bunlar gelmiş,hiç umrumdada değil bir gram üzülmem inşallah bir gün mutlu oluruz iyi biri çıkar karşımıza

Son düzenleme:

Kara*

80+ Silver
Eyw hocam zaten mesajlarada bakmıyor yazıyorum 1 saat 2 saat sonra yazıyor bende direk cevap vermiyorum tabikide mal,gibi bekletiyorum yani s*k*mdede değil ne yazdığı ne söylediği
Yani oynamak istiyorsan sen de o iş, ben bu tipleri sanal olsun real olsun çok karşıma çıktı. Fena kafaları var onlardan biriysen en yakışıklıda sensin en iyiside sensin, millete sırf salça olmaktan başka bir şey yapmıyorlar. Dünya umrunda değil kafalarında +30 yaşına gelene kadar her haltı yeyip sonra köşelerine çekilen tiplerden farksızlar, benim kız karakteri listemde en beterleri arasında ilk sıraya girecek tipler bunlar, ne hayırları olur ne sevgileri olur bildiğin şey artıklarından farksızlar, düzgün tanıdığım kızlar oldu ama bunlar gibi değiller asla.

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Buğra Siyah
Öyle yaparım hocam büyük ihtimalle ama ilk önce saf davranıp birden engellerim
yok kanka o boş kızla bir dakikanı bile kaybetme direk mesaj olarak ne kadar aşağılık davrandığını belirt ve sonrasında senin onu hak etmediğini söyleyip engelle gitsin daha fazla uğraşma yani

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Böylelerini rezil etmeye bayılıyorum. Aciz varlıklar, bir kaç erkek bunların kıçını iyi kaldırmış, aklınca insanlarla dalga geçiyorlar uğraşmak istiyorsan tavsiyeler verebilirim ama yok zamanıma yazık dersen takipten çıkar gitsin engelde atma dolaylı yoldan hakaret olur bu tipte Kızılar için.

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
Böylelerini rezil etmeye bayılıyorum. Aciz varlıklar, bir kaç erkek bunların kıçını iyi kaldırmış, aklınca insanlarla dalga geçiyorlar uğraşmak istiyorsan tavsiyeler verebilirim ama yok zamanıma yazık dersen takipten çıkar gitsin engelde atma dolaylı yoldan hakaret olur bu tipte Kızılar için.
Hiç uğraşamam hocam,sağolun

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,239
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
benim sevgilim yok bana yönlendirir misin :D

furk88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ğ
Yakışıklıyım tabi y****** de kıza (umarım uyarı yemem)

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,106
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Seninle alay ediyor salla geç

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı