Neler Yeni

Kıza atılan ilk mesaj nasıl olmalı?

Rulep

80+ Gold
Hocalarım kızın bir köpeği vardı ben daha önce o hikayeyi beğemdin ona köpeği ile ilgil sorualr sorsam bende almak istiyoum gibi nasıl olur acaba?
Dersleri pek ilgisi yok ama arkadaşları ile gezerken gidemem yanlarına ya utanırım 2 kişi gezerken yanlarında sap gib ine yapacağım
bulmuşsun konuyu işte Köpekler hakkında araştırma yap cinsi beslemesi sağlığı falan filan hakkında bilgi sahibi ol ki sohbet uzasın sonra ona sorarsın bakımı zor mu falan evdekileri ikna edersem bende şu cinsi alacağım gibisinden sallarsın bir şeyler
İzlediği dizi film varsa onları da izle. Arkadaşların yok mu biraz yardım etsinler
Biraz konuşmasında ilgisi olduğunu hissettim gibi.
Aga onların arkadaşça yaklaşması o şekilde oluyor haberin olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ata
Arkadaşlar son bilgilendirme selam nasılsın yazarak ilk mesajı attım cevap verdi beni de sordu birkaç tane daha sordumköpeğ ile ilgili filan ama kısa ve isteksiz olduğunu hissettiğim için bu sayfayı kapatıyorum herkese iyi günler

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,487
İsim
umt
Discord
umt#4257
Arkadaşlar okulumdan hoşlandığım bir kız var. Kendisi ile biraz sohbet ettik ama Instagram'dan hiç konuşmadık. 2 tane hikayesini beğendim ama o benimkinden hiç beğenmedi daha. Biraz konuşmasında ilgisi olduğunu hissettim gibi. Mesaj atmak istiyorum ne yazmalıyım? Selam nasılsın yazsam iyi sen dese bende iyiyim desem konu bitti devamını nasıl getireceğim?
kızın sevdiği şarkıyı yaz dm den konuşabileceğin konulara bak yani

kraxius

80+ Bronze
hacı boş iş bunlar hoşlanırsın eyvallah ama anlayacaksın bir süre sonra bunların boş olduğunu kasma kendini aklına ne geliyorsa sohbet et

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
Arkadaşlar okulumdan hoşlandığım bir kız var. Kendisi ile biraz sohbet ettik ama Instagram'dan hiç konuşmadık. 2 tane hikayesini beğendim ama o benimkinden hiç beğenmedi daha. Biraz konuşmasında ilgisi olduğunu hissettim gibi. Mesaj atmak istiyorum ne yazmalıyım? Selam nasılsın yazsam iyi sen dese bende iyiyim desem konu bitti devamını nasıl getireceğim?
Meraba güzel bayan birbirimizi daha yakından tanıyakmı ?

Top Bottom