Neler Yeni

Kıza ne yapmalıyım arkd

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mertsyl
Beyler ben bi kıza şığım ve kız benle acayip ümitli konuşuyor eski sevgikisinden ayrilmaya calsiyiro benden tavsiye felan istiyor bu kixa acilcam ama acayio utanıyorum ne yapmam lazim destek lutfe

Eski sevgilisinden ayrılmak derken ? Şuan bir sevgilisi var ise ve ayrılmak için senden tavsiye istiyorsa buna ümit bağlamanı tavsiye etmiyorum. Ayrıca sevgilisinden ayrıldıysa ve hala eski sevgilisi kızın peşinde ise o kızdan uzak dur. Genel olarak öyle kızlar önce birilerini kullanır eski sevgilisini başından def eder. Seninle işi bitince de ben onu çok özledim çok seviyorum diyip geri döner.
Kısacası eğer böyle birisi ise uzak dur.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,268
İsim
Ahmet Deniz
Beyler ben bi kıza şığım ve kız benle acayip ümitli konuşuyor eski sevgikisinden ayrilmaya calsiyiro benden tavsiye felan istiyor bu kixa acilcam ama acayio utanıyorum ne yapmam lazim destek lutfe
olum eski sevgilisinden nasıl ayrılabilir bir saattir düşünüyorum, zamana bırak ve kızı gözlemle.
Üstat bir yardım be @Kürşat Kütükçü

Kara*

80+ Silver
Açıl açıl duvar olarak kullandır kendini. Destek ver kıza sonra yeni duvarlara göz koyar. Takılmalık dahi yapsan bırak ayrılsın hacı şeytan kovalamıyor.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,416
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Mevcut sevgilisinden ayrılmak için seni kullanıyor gibi geldi bana

boomin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Kul
Bi kere utangaçlığını yenmen lazım kıza karşı. Utangaçlıkla hiç bir yere varamazsın. Aslında bu durum sadece kızlar için değil hayatın geri kalan tüm kısımlarında da utangaçlığını yenmen lazım. Eğer dediğimi yaparsan gerisi bi şekil gelir zaten.

r00t

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kusay
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
kanka kavat mısın zatten sevgilisi var.
Bu kadar düşmeye gerek yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
olumc re
Başkasının ilişkisine ve hayatına burnunu sokma. Erkek arkadaşı, kızın senden böyle taktik aldığını duysa ortalık gerilir vallahi.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Sarp Yılmaz
yol yakınken nolur dön kardeşim vallahi üzülen sen olursun sana bi kardeş tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ryangosling
sevgilisi olan kıza yanlamak racona ters hocam

Top Bottom