Neler Yeni

Çözüldü✓ Klavye-Kulaklık önerisi lazım

uzayalkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Uzay Alkan
Discord
ρredator#1881
mikrofonu kötü ve yankı yapıyor. Ayrıca ses kalitesi berbat. Kafa bandı da büyük kafalılar için rahat değil. Void elite'in altına düşmeni ÖNERMEM.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir de ses seviyesi çok düşük
Doğru diyorsun fakat nereden baksan 1200 lira fark var

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yiğit Yücel
mikrofonu kötü ve yankı yapıyor. Ayrıca ses kalitesi berbat. Kafa bandı da büyük kafalılar için rahat değil. Void elite'in altına düşmeni ÖNERMEM.

G435 kullanıyorum ve kulaklık bu eleştirilerdeki kadar kötü değil. tabi ki üst düzey bir kulaklık değil fakat fiyatıda ortada. Mikrofon performansını nasıl bir performans bekliyorsunuz bilmiyorum ama Discordda olsun Oyunlarda olsun sorduğum herkes sesin çok iyi olduğunu söyledi . Yankı falanda yapmıyor. Ayrıca zaten bu kulaklık discord onaylı. Bu fiyat aralığında wireless kulaklık olarak alabileceğinin en iyisi. İster bilgisayara, ister telefona bluetouth özelliği sayesinde bağlayabiliyorsun. Ayrıca sabah 8'den beri kullanıyorum ve şuan bu yazıyı yazarken şarjının azaldığının uyarısını veriyor. Pili uzun süreli gidiyor en azından benim için.

uzayalkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Uzay Alkan
Discord
ρredator#1881

Kardeşim senin önerine uyup VOİD aldım

Kardeşim senin önerine uyup VOİD aldım
HERKESE ÖNERİLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Top Bottom