Neler Yeni

KLAVYE MOUSE KULAKLIK ÖNERİSİ

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Civan Çiftçi

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
öncelikle merhabalar klavye mouse ve kulaklık almak istiyorum aklımda olan klavye bu mouse ve kulaklık olarak henüz bir şey seçemedim önerebileceginiz klavye mouse ve kulaklık olursa çok sevinirim iyi günler
Butcen nedir? Attigin klavye fiyatına gore iyi bir klavye ama bütçene gore daha iyi bir oner yapabilirim belki.

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Civan Çiftçi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Butcen nedir? Attigin klavye fiyatına gore iyi bir klavye ama bütçene gore daha iyi bir oner yapabilirim belki.
klavye için 800tl
Mesaj otomatik birleştirildi:

mouse ve kulaklık içinse 1800 tlayırabilirim

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
klavye için 800tl
Link atamıyorum ama banggoodda RK61 var. Kupon ile 850 liraya geliyordu. @B1L0 hocam kupon kodu neydi hatırlıyor musunuz? Şu an pcde olmadığım için bakamıyorum kupon koduna. Sizde vardı sanırım.

Akşam daha net yazarım hocam okulda olduğum için zor oluyor telefonda. Siz diğer ekipmanlar içinde bütçenizi yazar mısınız?

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Civan Çiftçi
Link atamıyorum ama banggoodda RK61 var. Kupon ile 850 liraya geliyordu. @B1L0 hocam kupon kodu neydi hatırlıyor musunuz? Şu an pcde olmadığım için bakamıyorum kupon koduna. Sizde vardı sanırım.

Akşam daha net yazarım hocam okulda olduğum için zor oluyor telefonda. Siz diğer ekipmanlar içinde bütçenizi yazar mısınız?
öncelikle çok teşekkür ederim yardımınız için kulaklık ve mouse için toplam 1800 TL bütcem var

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
öncelikle çok teşekkür ederim yardımınız için kulaklık ve mouse için toplam 1800 TL bütcem var
Tutuş şekliniz ve el boyutunuz nedir? Ben farelerden pek anlamıyorum ama öneride bulunacak olan arkadaşlar sizin kriterlerinizi göz önünde bulunduracağı için gerekli.

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Civan Çiftçi
bu ürünün seppete 2. si 45 TL olarak gözüküyor bir kampanya var

Tutuş şekliniz ve el boyutunuz nedir? Ben farelerden pek anlamıyorum ama öneride bulunacak olan arkadaşlar sizin kriterlerinizi göz önünde bulunduracağı için gerekli.
tutuş kelim pençe elimin boyutu ise orta büyüklükde

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
bu ürünün seppete 2. si 45 TL olarak gözüküyor bir kampanya var

tutuş kelim pençe elimin boyutu ise orta büyüklükde
Hocam normalde pek iyi bir klavye değil ama çok iyi fiyatmış. Yani fiyatına göre iyide RK61 daha iyi. Yine de alabilirsiniz baya güzel fiyatmış al sata bile gider yani.

TROYY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ozan Altınkaynak
öncelikle merhabalar klavye mouse ve kulaklık almak istiyorum aklımda olan klavye bu mouse ve kulaklık olarak henüz bir şey seçemedim önerebileceginiz klavye mouse ve kulaklık olursa çok sevinirim iyi günler
klavye olarak altec 8116 dı yanlış hatırlamıyorsam mouse olarak g302 kulaklık razer blackshark v2 kablolu jak girişli

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Civan Çiftçi
Hocam normalde pek iyi bir klavye değil ama çok iyi fiyatmış. Yani fiyatına göre iyide RK61 daha iyi. Yine de alabilirsiniz baya güzel fiyatmış al sata bile gider yani.
yok bende rk61 almak istiyorum ama konuya basıp bütcesi küçük olanlar için yaziyim dedim
bu arada rk61 tahmini ne kadar süre içinde bana ulaşır

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
yok bende rk61 almak istiyorum ama konuya basıp bütcesi küçük olanlar için yaziyim dedim
bu arada rk61 tahmini ne kadar süre içinde bana ulaşır
Banggooddan daha önce alışveriş yapmadım hocam alışveriş yapan arkadaşlara sormak lazımsa şaka maka çok iyi fiyat eğer isterseniz sıcak fırsatlara konu açabilirsiniz. Forumdaki insanlar yararlanır. Bende alsam mı diyorum cidden baya iyi fiyat.

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Civan Çiftçi
klavye olarak altec 8116 dı yanlış hatırlamıyorsam mouse olarak g302 kulaklık razer blackshark v2 kablolu jak girişli
mouse ile klavye hoşuma gitmedi ama kulaklık olarak fiyatı biraz aşıyor ama teşekkürler

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,267