Neler Yeni

KLAVYE MOUSE KULAKLIK SET ALCAM ÖNERİ

userboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
polat
toplam bütçe 5k, zorlarsam bi tık yukarı çıkabilirim, klavye mouse ve kulaklık dizmek istiyorum rekabetçi oyun amaçlı, önerilerinizi bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

neden kimse yardimci olmuyor ya

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Yağız Arslan Baytekin
toplam bütçe 5k, zorlarsam bi tık yukarı çıkabilirim, klavye mouse ve kulaklık dizmek istiyorum rekabetçi oyun amaçlı, önerilerinizi bekliyorum

Razer blackshark v2x 2000 2500 TL

Razer deathadder esential 1000 TL

Klavyeyi sana bırakıyorum

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
tamamen sana uygun ekipmanları alman gerekiyor. Yoksa rahat edemessin mesela küçük klavyeyemi alışkınsın yoksa normal mi. Elin büyükmü küçük mü vs vs ben aktif olarak hyperx cloud 2 kullanıyorum ses kalitesi ve şiddetti gayet yeterli. Mouse olarak asus tuf m3 kullanıyorum 400 tl ye almıştım fiyatı birden fırladı 1400 tl oldu klavye olarak da HyperX Alloy Core RGB Membran Klavye kullanıyorum mekanik değil ama hissiyatı gayet tatmin edici herhangi bir gecikme yaşamadım sadece tuşları çok zor çıkıyor temizlemesi sıkıntı. Onun dışında mouse alırken en çok dikkat etmen gereken şey bence optik kalitesi eskiden msi gm 08 kullanıyorum kesinlikle önermem çünkü hızlı çevirince bi anda ya kendini aşşa yada yukarı atıyordu oyunda mesela adam arkamda bi anda çok hızlı bir şekilde çeviriyorum mouseyi direk yukarı çıkıyor imleç sanırsam optiği yetersiz kalıyor. Benim söyleyeceklerim bu kadar yani deneme şansın varsa vatan mediamarkt gibi yerlere gidip bir test edebilirsin.

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Yağız Arslan Baytekin
1000 ₺ vermektense hiç almamak daha mantıklı.

Uygun fiyata bulunursa belki . O fiyatlarda ne var bilmiyorum şuan
Neden ben çok memnunum 700 TL verdim 6 aydır kullanıyorum

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Yağız Arslan Baytekin
500₺ eder. Fazlası zarar. Sürekli o fiyatlara satılıyor. Forumda çok kez 500₺ ye bile alınmaz dendiğini gördüm. Sebebini hatırlamıyorum ama diyenler mouse konusunda bilgili güvenilir kişiler
Ben açıkçası çok memnunum aldığım için 500tl ye hyperx in mouse vardı aynı sensörü kullanan esentialla. ben razer iyidir dedim esential aldım

Qavitaex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Hasan Hüseyin Gümüş

ALMAN GEREKEN MOUSE ; https://www.trendyol.com/steelserie...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.56.3

ALMAN GEREKEN KULAKLIK kablosuz olsun konforuna önem ver ; https://www.sinerji.gen.tr/corsair-...-71-surround-kablosuz-gaming-kulaklik-p-33823

ALMAN GEREKEN KLAVYE ; biraz tecrübe https://www.hepsiburada.com/gtx-vip...cu-klavye-pm-HBC00003PBXEJ?magaza=Hepsiburada

güle güle kullan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,863
Üyeler
147,233
Son üye
sontoxic
Top Bottom