Neler Yeni

klavye temizligi nasıl olmalı

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Berat fatih
İyi günler forumdakı arkadaşlar sizce klavye temizligi nasıl olmalı en son klavye temzilgi yaptıgımda sıcak suda detarjan kolnaya kaya tuzu limon kulanmıştım çok da güzel temizledi sonra fön makinasi ile kurutum fakat klavye tuşlarının eridigini fark etmedim sizce nasıl olmalı :D

yazdıgımda şaka degil ciddiyidim lütfen dalga geçiyor demeyin

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Mekanik klavyemin tüm tuşlarını söküp kasanın tozunu temizliyorum sonrada tuşları kontrol ediyorum temizlemem gereken varsa onlarıda teker teker temizleyip geri takıyorum. Çicek.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Berat fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mekanik klavyemin tüm tuşlarını söküp kasanın tozunu temizliyorum sonrada tuşları kontrol ediyorum temizlemem gereken varsa onlarıda teker teker temizleyip geri takıyorum. Çicek.
suya atmaya falan gerek yok mu yani hocam

freygasm

80+ Gold

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
793
İsim
ahmet ali özmert
İyi günler forumdakı arkadaşlar sizce klavye temizligi nasıl olmalı en son klavye temzilgi yaptıgımda sıcak suda detarjan kolnaya kaya tuzu limon kulanmıştım çok da güzel temizledi sonra fön makinasi ile kurutum fakat klavye tuşlarının eridigini fark etmedim sizce nasıl olmalı :D

3 tane klavyemi de su+asperox+bulaşık deterjanı ile yıkadım asla erimedi nasıl eritmeyi beceriyosunuz olm fön makinesini çok dibinde tutarsan tuşun ondan da yapar

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Berat fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 tane klavyemi de su+asperox+bulaşık deterjanı ile yıkadım asla erimedi nasıl eritmeyi beceriyosunuz olm fön makinesini çok dibinde tutarsan tuşun ondan da yapar
fön makinasi ile eridi zaten havlunun içine koydum sonra puf

-CrawL

80+ Gold
tüm tuşları sabunlu suyla dolu olan kavanoza alıyorum kasasını ıslak mendılle tozlarıda fön makinesiyle alıp tuşlar kuruyunca takıyorum

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
suya atmaya falan gerek yok mu yani hocam

Ben gerek duymadım, ki takıntılıyımdır temizliğe, o tuş mat ise tertemiz mat renk olmalı. Çok nadir ıslak mendil ile ufak lekeleri aldığım oldu öbür türlü dümdüz bezle temizliyorum. Tabii ben titiz kullanıyorum, o yüzden klavye normal olarak pek kirlenmiyo bişey olmuyo.

Can...

80+ Platinum

lavanta yağını biraz suya boşaltıyorsun tuşları söküp foşur foşur yıkıyorsun tuşları klavyeyi e ıslak mendille silersin birazda mendile lavanta yağı onuda foşur foşur silersin tertemiz olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
928,788
Üyeler
145,257
Son üye
wsm3rt