Neler Yeni

🔥İndirim klavye temizlik kiti 81 tl

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
eyyüb

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
eyyüb
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,411
İsim
Çağatay

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
eyyüb
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
knk direk ödem diyince geçti :D sınırı ne ara 2000 bin tl yapmışlar vay anasını :D
ayda ortalama 5 ürün sınırı 5 ürün 2000 bin tl yapmazsa nasıl alıcak millet saçma
5 ürün sınırı temu da yok diye biliyorum ben hepsini tek paket yapıyorlar tek ürün gibi gönderiyorlar diyorlardı

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Musa Topçu
knk direk ödem diyince geçti :D sınırı ne ara 2000 bin tl yapmışlar vay anasını :D
ayda ortalama 5 ürün sınırı 5 ürün 2000 bin tl yapmazsa nasıl alıcak millet saçma
6sı farklı 10 ürün almıştım sıkıntı çıkmadı

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
eyyüb
5 ürün sınırı temu da yok diye biliyorum ben hepsini tek paket yapıyorlar tek ürün gibi gönderiyorlar diyorlardı
knk yapıyoryorda boyuta bakıyor büyük ürün aldınmı sırıtıcak masa seti satıyor 2300 tl ornek :D 4 sandalye 1 masa katlanabilir yanına ürün alsan ben burdayım der .D
30kilo üstü ürünlerde sorun yaşatiyor deniyor gümrükte.
Mesaj otomatik birleştirildi:

6sı farklı 10 ürün almıştım sıkıntı çıkmadı
normal şartlar aynı üründen 2 adet toplam 5 farklı ürün toplam 10 adet gibi işte alma hakkın var gümrükte ama temu tek paket yapıp çözüyor aradan birşeyler yapiyor amazondan al :D 5 kere ayrı ayrı gümrükten dönüyor çok aldın diye bir çok kez aldım:D
oyuncak figürleri ticari diyerek bile cevirdiler :D
6 taneden fazla gümrükten telefon almıştım düşün şimdi çok saçma sapan kurallar mantıklar var bazen geçiriyorlar aynı ürünü alan adamın bazen geçmiyor ürünü temu biraz sorunsuz rağat geçiriyor ürünleri.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
knk yapıyoryorda boyuta bakıyor büyük ürün aldınmı sırıtıcak masa seti satıyor 2300 tl ornek :D 4 sandalye 1 masa katlanabilir yanına ürün alsan ben burdayım der .D
30kilo üstü ürünlerde sorun yaşatiyor deniyor gümrükte.
Mesaj otomatik birleştirildi:

normal şartlar aynı üründen 2 adet toplam 5 farklı ürün toplam 10 adet gibi işte alma hakkın var gümrükte ama temu tek paket yapıp çözüyor aradan birşeyler yapiyor amazondan al :D 5 kere ayrı ayrı gümrükten dönüyor çok aldın diye bir çok kez aldım:D
oyuncak figürleri ticari diyerek bile cevirdiler :D
Orası öyle tabi 12 tane ürün aldım inş ulaşır ( çok büyük ürünler değil) bu arada gümrükte kalınca ne oluyor bi bilgin var mı amazonda geri iade oluyordu buradada öyledir umarım para yanmasında

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
eyyüb
Orası öyle tabi 12 tane ürün aldım inş ulaşır ( çok büyük ürünler değil) bu arada gümrükte kalınca ne oluyor bi bilgin var mı amazonda geri iade oluyordu buradada öyledir umarım para yanmasında
iade oluyor para geri yatıyor ben ürün iade ettim 632 tl ydi 432 tl dedi iade bedeli indirim içinden kestiler ona ragmen aldığım 632 tl geri yatırdılar.

Top Bottom