Neler Yeni

klavye w tuşu ilk başlarda basıyor snra basmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Giray Kaan Durukan
Neredeyse yeni olan klavyemde w tuşu bilgisayar ilk açıldığında mükemmel şekilde çalışırken 5 10 dk sonra 10 basışta 1 kere algılıyor(anlatabildim mi bilmiyorum). Yakın zamanda turnuvam var garantiye vs gönderemem. Klavyeyi tozlardan da temizledim. Ne yapmalıyım? MODEL:SABER RGB

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Klavye'den kaynaklanma ihtimali var.
Klavye kronik sorunlu zaten.

Eytmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Mehmet Eymen
Neredeyse yeni olan klavyemde w tuşu bilgisayar ilk açıldığında mükemmel şekilde çalışırken 5 10 dk sonra 10 basışta 1 kere algılıyor(anlatabildim mi bilmiyorum). Yakın zamanda turnuvam var garantiye vs gönderemem. Klavyeyi tozlardan da temizledim. Ne yapmalıyım? MODEL:SABER RGB
İçi nemlenmiş veya üstüne bir şeyler dökülmüş olabilir,isterseniz bir ara süpürge ile veya bir lastikçiye giderek hava tutunuz.

quadoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Kadirhan Öztürl
Ah keşke görünümüne aldanıp gamepower tercih etmeseydin. Gamepower rampage gibi çinde logo basan bi marka. Aynı sorun ogre rgb de de vardı herkes şikayetçiydi bu durumdan. Aldığın siteden yardım al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Giray Kaan Durukan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yapabileceğim bi şey yok mu yani?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ah keşke görünümüne aldanıp gamepower tercih etmeseydin. Gamepower rampage gibi çinde logo basan bi marka. Aynı sorun ogre rgb de de vardı herkes şikayetçiydi bu durumdan. Aldığın siteden yardım al.
yok görünümüyle alakası yok hediye geldi ztn

quadoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Kadirhan Öztürl
yapabileceğim bi şey yok mu yani?
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok görünümüyle alakası yok hediye geldi ztn
OGRE RGB olan kronik sorunluydu, bunu tam bilmiyorum ama aynıdır büyük ihtimalle. W tuşunu garantiye verip düzelttirsen diğer tuşlarda da başlar sorun.

Top Bottom