Neler Yeni

Çözüldü✓ klavyem bozuldu alt tab yapmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
ÖMER FARUK TENK
eva 7 kullanıyorum alt tab yaptığımda Windows tab yapıyor ikisi tam tersi oldu fn ile f7 f8 basarken şimdi basamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

nasıl düzeltebilirim ?

ardaakahs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Teksin
eva 7 kullanıyorum alt tab yaptığımda Windows tab yapıyor ikisi tam tersi oldu fn ile f7 f8 basarken şimdi basamıyorum

nasıl düzeltebilirim ?
kabloyu çıkar geri tak dene

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Secretboy

nasıl düzeltebilirim ?
kabloyu takıp çıkardınmı çözülür ama ana sebebi klavyenin mac için de ayrı modu olması lazım ve sen bir şekilde onu açmışsın geri windowsa alırsan çözülür

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
ÖMER FARUK TENK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kabloyu takıp çıkardınmı çözülür ama ana sebebi klavyenin mac için de ayrı modu olması lazım ve sen bir şekilde onu açmışsın geri windowsa alırsan çözülür
nasıl yapabilirim euro truck oynarken oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Secretboy
nasıl yapabilirim euro truck oynarken oldu
kullanım kılavuzunda yazıyodur yada biri youtube da inceleme yaparken göstermiştir hiç bilmiyorum hangi tuşlar

videoda 2 tuşunun üzerinde mac 3 ün üzerinde windows yazıyo tahmini fn ve 3 e basarsan olur

Jesix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eray Yıldırım

nasıl düzeltebilirim ?
aga alt ve taba basmıyo mu direkt yoksa alt + taba mı basmıyo, eğer ikisine basmıyosa muhtemelen sağ altta eng diye bişi var turkishe çevir

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
ÖMER FARUK TENK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aga alt ve taba basmıyo mu direkt yoksa alt + taba mı basmıyo, eğer ikisine basmıyosa muhtemelen sağ altta eng diye bişi var turkishe çevir
alt tab basıyor eng değil alt tab yaptğım zaman atl Windows algılıyor + alt Windows yapınca da alt tab algılıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,836
Üyeler
157,289
Son üye
ozzo4
Top Bottom