Neler Yeni

klavyem ve mousem bozuk

Microsoft

80+ Bronze
Şimdi klavyem Rampage Prime KB-R211 klavyeyle valorant da falan w basılı tuttuğumda dümdüz yürümek yerine sanki durmadan basıyor gibi algılıyor. Mesaj yazarken bazı tuşlara birkaç kez bazı tuşlarada basmıyor.
1699868310891.png
Bu şekil yazıyor. Bazen düzgün bazen bu şekil yazıyordu bu aralar uğraşırken farkettimki klavyenin bütün ışıkları açıkken düzgün çalışıyor. Bütün ışıkları kapatıp denediğimde ise en alttaki tuşlar hafif bir ışıkda gidip geliyor ve w tuşu komple kitleniyor. İlk başlarda usb çıkış değiştire değiştire falan hallediyodum nazaran artık tüm ışıkları açsam bile düzelmiyor. Bugun ise aynı sorunun benzeri mousede başladı aşşağı scroll attığımda aynanda yukarıda atıyor veya tam atmıyor usb çıkışları yüzünden kaynaklı olduğunu düşünmeye başladım bu sorunu nasıl çözerim?

Microsoft

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bakıcak yokmu ya

Zepett8

80+ Bronze
Şimdi klavyem Rampage Prime KB-R211 klavyeyle valorant da falan w basılı tuttuğumda dümdüz yürümek yerine sanki durmadan basıyor gibi algılıyor. Mesaj yazarken bazı tuşlara birkaç kez bazı tuşlarada basmıyor.
Alıntıyı görüntüleBu şekil yazıyor. Bazen düzgün bazen bu şekil yazıyordu bu aralar uğraşırken farkettimki klavyenin bütün ışıkları açıkken düzgün çalışıyor. Bütün ışıkları kapatıp denediğimde ise en alttaki tuşlar hafif bir ışıkda gidip geliyor ve w tuşu komple kitleniyor. İlk başlarda usb çıkış değiştire değiştire falan hallediyodum nazaran artık tüm ışıkları açsam bile düzelmiyor. Bugun ise aynı sorunun benzeri mousede başladı aşşağı scroll attığımda aynanda yukarıda atıyor veya tam atmıyor usb çıkışları yüzünden kaynaklı olduğunu düşünmeye başladım bu sorunu nasıl çözerim?
Klavye ve mouse driverların güncel değilse güncelle. Hiç klavyenin veya mousenin üstüne sıvı döktün mü?

Microsoft

80+ Bronze

Microsoft

80+ Bronze
Tamam driverlerini kontrol et. Bu arada bu sorun neyden sonra oluştu?
İlk klavye bu aralarada mouse gidik. İlk olduğu zamanlara klavyenin altındaki ışıkları yanıp sönüyodu şuandada aynısı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam driverlerini kontrol et. Bu arada bu sorun neyden sonra oluştu?
Hocam şimdi klavyeyi şarj kafasına takıp prize taktım ordada tüm ışıkları söndürsem bile alttakiler yanmaya devam etti bilgisayar kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Top Bottom