Neler Yeni

köpek saldırdı yardım edin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

lydran

80+
abi onların bir alanı olsa şehirden uzak yesin birbirlerini ama şehirden uzak devlet baksın
Mesaj otomatik birleştirildi:

boşunamı vergi ödüyoruz
Yav Devlette Bakmasın Kardeşim,
Sokakta Evcil Hayvan Olmaz. Hayvan Yabaniyse Doğal Yaşam Alanında, Evcilse İnsanla Beraber Evde Yaşar.
Hayvanların Kısırlaştırılması, İtlaf edilmesi lazım.
Bir Kısmı da sahiplendirilir olur biter. 3-5 Tane mahalle teyzesi vicdan rahatlatacak diye ben niye can tehlikesiyle yaşayayım ?

cevikyusuf

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Çevik
Köpek açsa veya sen onun bölgesine girer veya kışkırtırsan saldırır.Köpek insan yapımı insanlar yüzünden türemiş bir ırk hocam artık binlerce köpek var sokakta ne işi var demekle olmuyor.Biz kendimiz kurtları evcilleştirip sonra sokağa attık,senin mahallende bir kap mama bir kap su koysan veya yemek artıklarını koysan o köpek sana bir şey yapmaz.

Daha bizim burda fırın var arkadaşlarımın 6-7 köpek var ve saldırmıyorlar sürü halinde bile,ama besliyoruz kışkırtan yok.
BHOHOHOHOYT
İtin bölgesi imiş eskiya mi bu menim mahhallemi sahiplenip beni sokmuyor
Arkadaşlar aklınızı başınıza alın
İşin çözümü uyutmak

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,431
İsim
Olcay akbulut
arkadaşlar az önce benim hergün geçdiğim dar bi yolda köpek saldırdı bu 2 oluyor öbüründe sadece havlamaydı ama bu sefer ısırmaya kadar ilerledi yoldan geçenler yardım etti.
bu köpeği ordan nasıl uzaklatırabilirim veya ibb nin bu konuda bi desteği var mı
bu kadar olay varken hala şu köpekleri sokakta isteyen ittaparlar var, bizim sokakta da 20 küsür köpek var yollardan nasıl geçtiğimi hatırlayamıyorum. Sorsan onlarında canı var. Ölsünler demiyorum ama sokaktada kalmasınlar arkadaş

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Muhammet
arkadaşlar az önce benim hergün geçdiğim dar bi yolda köpek saldırdı bu 2 oluyor öbüründe sadece havlamaydı ama bu sefer ısırmaya kadar ilerledi yoldan geçenler yardım etti.
bu köpeği ordan nasıl uzaklatırabilirim veya ibb nin bu konuda bi desteği var mı
Yaş odun

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,081
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Sonra hadım edilsin veya öldürülsün diyince suçlu oluyoruz.daha 1 ay önce küçük cocugu parçaladılar neredeyse öldü çocuk. Artık önüne dr geçilmiyor çok ürüyorlar
Öyle demeyin oyun istiyorlar 🥰😍(!)

lydran

80+
İtperestlere bak ya daha yeni çocuk kuduzdan öldü ÇOCUK ÖLDÜ ÖLDÜ
hâlâ aç bitir al mama ver bölgesinden geçerken icazet al arkadaşlar şaka mısınız
Hatta Bölgesinden Geçerken Selamın Aleyküm Niyetimiz Çalıp Çırpmak, Döküp Kırmak değil diyip, Hayvana Biat Edip, Haracımızı Verip Geçmeliyiz.

Aaahmt

80+ Silver
İktidar hem köpekseveri memnun edip oy topluyor, hem de köpekler yüzünden mağdur olan insanları belini ovalayıp kuduz aşısı yaptık diyip oy topluyor.
Ben böyle yorumluyorum yoksa hangi devlet vatandaşının sokaklarda rahatsız olmasını ister? Sanırım birde şöyle bir olay var Yurt dışından Türkiye'ye gelen İngiliz turistlere Türkiye hakkında uyarı bilgisi veriyorlar sokakta sokak köpekleri tarafından saldıraya uğrayabilirsiniz diye 😂😂

Lütfen bir konuda yüzümüz gülsün hadi eyvallah enflasyon var her şeye erişemiyoruz erişmek istesek 10 mislli ödeyip alıyoruz buna bile okey.
Hadi hastanelere 15 gün sonra randevü veriliyor okey. Bari şu sokakları temizleyin yavvvv valla fıttırdım yaaa bana burda tembih verecek kişi gelsin beraber gezelim burada bi markete çıkıyorum korka korka her blokta binaya girip ilerliyorum 2 senedir 20 kere dışarı çıkabildim 2 kere saldırıya uğradım empati empati empati.
Ya bi ülkede sokak köpekleri tarafından öldürülme ihtimali olması ne demek yaaa??????? Ulan hindistan mıyız bizz?????
Allah aşkına beni uyutun ya lütfen ya çok sıkıldım

Olum neden empati yok bizde ya neden ya? Valla gözlerim doldu ağlıyorum.

Kardeşlerim, abilerim, ablalarım, amcalarım lütfen kendinizi düşünmüyorsanız annenizi,babanızı, evde yaşayan yaşlı bireyleri, evinizde büyüyen ufak bireyleri düşünün yav ben düşünüyorum ve deliriyorum. Yavv hadi biz kaçabiliyoruz savaşabiliyoruz. Ulan bu küçücük çocuk, yaşlı, hasta, hamile "İNSANLAR" NE YAPACAKKKKKKK!??

Ulan birde gelmiş adam aç hayvanlar saldırır beslesen saldırmaz diyor. lütfen ya siz uyutulun ya da ben yok olayım ama bu sorunu çözelim.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Fare zehiri al ve bir parça et'in içine göm. O Köpeğe atıver. Zehir bol olsun. Köpeğe fazla işlemez yoksa. Belediye umursamaz öyle olayları. Aksine, seni hayvan düşmanı ilan ederler. Chp'li belediyeler köpekçidir. Diğerlerine de güvenmiyorum. Herkes Köpek hakları savunucusu olmuş. Bu yazdıklarımı da kimseye söyleme.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Köpek açsa veya sen onun bölgesine girer veya kışkırtırsan saldırır.Köpek insan yapımı insanlar yüzünden türemiş bir ırk hocam artık binlerce köpek var sokakta ne işi var demekle olmuyor.Biz kendimiz kurtları evcilleştirip sonra sokağa attık,senin mahallende bir kap mama bir kap su koysan veya yemek artıklarını koysan o köpek sana bir şey yapmaz.

Daha bizim burda fırın var arkadaşlarımın 6-7 köpek var ve saldırmıyorlar sürü halinde bile,ama besliyoruz kışkırtan yok.
Hangi gelişmiş ülkenin sokaklarında köpek var hocam ? Bisikletle giderken kaç defa kaza yapıyordum köpek yüzüne haberiniz var mı ? (80+ km bisiklet turlarına gidiyorum.) Şu gereksiz köpek sevdanızdan vazgeçin.

jımalya

80+ Bronze
yaninda bıcak tası sana saldırırsa sapla gozune bogrune burnuna hassas neresı varsa bı daha yaklasamaz sana

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bi kaç kez yemek yada yemekten kalan birşeyler götür poşeti açtığınla atıver. Senin hakkındaki düşüncelerini değiştirirler umarım. Birisi bir şey yapar,sonra böyle başkasına saldırırlar iç güdüsel olarak. Sen iyilik yap ki iyi olsun.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,449
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom