Neler Yeni

Kolaların niye hiç asidi yok

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
3 farkli marketten 2.5 lt pepsi ve coca cola alip denedim. Kolayi yeni aciyorum hic asit cikmiyor. Bardağa döküyorum hic kopurmuyor dümdüz siyah kolay olarak dokuluyor sanki su gibi. Tadi da bi tuhaf. Tarihlerini kontrol ettim daha 1 yıl kadar zamani var. Fiyati artirip malzeme icerigini mi degistiriyorlar acaba 2.5 lt kolaya 7.5 tl verdim

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Senin aldığında bir problem vardır. Biraz önce ben de içtim ve kolanın o hava kabarcıklarından burnum yandı. :D

Recep_Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,362
İsim
Recep
Sağlık bakanlığı galiba asit miktarının azaltılmasını istemişti eskiden içerken burnumdan fışkırırdı şimdi hiç tadı yok

TRG-Onur

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Pepsi twist ya da pepsi max dışında diğerlerinin asiti az geliyor, fanta artık portakal suyu gibi oldu

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,885
İsim
Mehmet
Kaliteleri azalmış olabilir, sen veya toptancı vs taşıma esnasında fazlaca sarsmış olabilirsiniz?

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
O kola, rafa konasıya kadar kaç tane elden geçiyor. Firmanın kamyonundan indiriyorduk, genellikle palet halinde değil, 6'lı kolili olarak geliyordu bize.
6'lı olarak onları palete dizmek gerekiyor.Elden ele atıyorduk bazen. 2 - 3 kat üst üste diziyorduk. Sonra traspalet ile taşıyorduk ya depoya ya da direkt rafa. Bunun etkisi var mı bilmiyorum. Ben orada emir kuluydum, bana gereksiz duyar kasmayın lütfen.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Senin aldığında bir problem vardır. Biraz önce ben de içtim ve kolanın o hava kabarcıklarından burnum yandı. :D
Hocam bim a 101 șok 3 farkli marketten toplam 6 kola aldim 3 pepsi 3 coca cola hepsi mi sorunluydu. Anlamadim ki ben icerken eskisi gibi tat vermiyor

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Sağlık bakanlığı galiba asit miktarının azaltılmasını istemişti eskiden içerken burnumdan fışkırırdı şimdi hiç tadı yok
O birisi güldürünce oluyordu başıma çok geldi.

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
3 farkli marketten 2.5 lt pepsi ve coca cola alip denedim. Kolayi yeni aciyorum hic asit cikmiyor. Bardağa döküyorum hic kopurmuyor dümdüz siyah kolay olarak dokuluyor sanki su gibi. Tadi da bi tuhaf. Tarihlerini kontrol ettim daha 1 yıl kadar zamani var. Fiyati artirip malzeme icerigini mi degistiriyorlar acaba 2.5 lt kolaya 7.5 TL verdim
kendimi bildim bilelim kola içmem. bugün arkadaşıomal yemek söyledim ve yanlışıkla kola getirmişler. farketmeden içtim ve hala eskisi gibi rezalet tadı pek bir fark göremedim. aynı iğrenç şekilde ağzı yakıyor gram tad yok

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
3 farkli marketten 2.5 lt pepsi ve coca cola alip denedim. Kolayi yeni aciyorum hic asit cikmiyor. Bardağa döküyorum hic kopurmuyor dümdüz siyah kolay olarak dokuluyor sanki su gibi. Tadi da bi tuhaf. Tarihlerini kontrol ettim daha 1 yıl kadar zamani var. Fiyati artirip malzeme icerigini mi degistiriyorlar acaba 2.5 lt kolaya 7.5 TL verdim
Ah zamane kolaları hiç asitleri yok :D

Jaja50

80+ Silver
Sizin bakkalda bir sorun vardır :d. Biz de öyle değil, daha demin içtim.

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,968
İsim
Emin
Kutu kolalar da var aga

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular