Neler Yeni

Yardım Kolay gelsin kargo 700km kaç günde gelir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Rows official
Merhaba kolay gelsin kargo ile ürünüm gönderilecek. Konya dan İstanbul'a geliyor(700km). Ürünüm yarın elime ulaşmış olur mu ? Daha önce aynı durumu yaşayan veya bilgili kişiler soyleyebilirse sevinirim .

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,372
İsim
Selim
Merhaba kolay gelsin kargo ile ürünüm gönderilecek. Konya dan İstanbul'a geliyor(700km). Ürünüm yarın elime ulaşmış olur mu ? Daha önce aynı durumu yaşayan veya bilgili kişiler soyleyebilirse sevinirim .
İstanbul'dan Tekirdağa 2 güne ulaşmıştı bana ve çalışan kötüyse geçmiş olsun zili çalmadan bina önünde foto çekinip geldiğini söyleyip geri gider.

Bünyamina

80+ Gold
1 günde de gelebilir nasipte olduğu günde gelebilir.

Vexactron

80+
Aldığın yere de bağlı biraz, teslimat günü ne diyorsa o gün veya 1 gün öncesi gelebilir gibi

Palo DAYI

80+ Gold
prıme ıle aldıysan 2 gune gelır normalde 1 gun ıcındede mesafa uzak dıye 2 gun dedım

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Rows official
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İstanbul'dan Tekirdağa 2 güne ulaşmıştı bana ve çalışan kötüyse geçmiş olsun zili çalmadan bina önünde foto çekinip geldiğini söyleyip geri gider.
Hocam sizinkidemi kolay gelsin kargoydu
Mesaj otomatik birleştirildi:

prıme ıle aldıysan 2 gune gelır normalde 1 gun ıcındede mesafa uzak dıye 2 gun dedım
Vatan dan aldım Amazon deil

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,340
İsim
mustafa can
çok hızlı çalışıyor bu kargo sipariş ettikten 1 gün sonra gelir tabii bölgeden bölgeye değişiklik gösterebiliyor benim kargo istanbuldan ankaraya geldi

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
Uzak mesefalar artık direkt gitmiyor. Yurtiçi önceden İstanbuldan Orduya 1 günde gönderiyordu. Direkt seferlerle sanırım. Ama artık yoğunluktan ve karışıklığı da önlemek için aktarma yaparak gönderiyor her firma.

Uzak mesefalar transfer merkezlerine gidiyor önce o yüzden aktarma oluyor bir gün uzuyor. 2 günde gelir yani 2 iş gününde.

hulxmel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa
ben konyadan tost makinası almıştım bursada yaşıyorum 1 günde geldi yani yarın sabah versen salı elinde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,760
Üyeler
149,979
Son üye
phandios
Top Bottom