Neler Yeni

Yardım Koltugumun neresini yaglamaliyim?

PieCat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Bahadır Başkır
Iyi aksamlar elimde yaslanma kismi geriye yatabilen bir sandalye var ama su siralar cok gicirdamaya basladi artik dayanilamayacak duruma geldi bende yaglamaya karar verdim fakat neresi oldugunu bulamadim bu koltugu muhtemelen her mobilyacida görmüşsünüzdür:DD her neyse bilgisi olan bana bir anlatabilir mi. Şimdiden teşekkürler

Ekler

• 20240417_203009.jpg
    20240417_203009.jpg
    1 MB · Hit: 29

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,489
İsim
Batuhan
Iyi aksamlar elimde yaslanma kismi geriye yatabilen bir sandalye var ama su siralar cok gicirdamaya basladi artik dayanilamayacak duruma geldi bende yaglamaya karar verdim fakat neresi oldugunu bulamadim bu koltugu muhtemelen her mobilyacida görmüşsünüzdür:DD her neyse bilgisi olan bana bir anlatabilir mi. Şimdiden teşekkürler
Orta Kısım Olmazsa Olmazlardanda Gerisini Bilemem , Tekli Koltuk Kullandığım İçin :)

FLEXSTERN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Furkan Yusuf Karataş
Hocam sırt kısmınını yatırırken mekanizmada nerenin hareket ettiğine bakıp hareket eden kısıma yağ uygulamanı tavsiye ederim iyi forumlar

Top Bottom