Neler Yeni

Öneri Koltuk Önerisi İstiyorum

jawex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Rıdvan Özücan
Bütçe
10000

Aklımda bu 2 model var, bu modeller hakkında yorumunuzu ve alternatif önerilerinizi bekliyorum. Bu ürünleri kullanan varsa da kullanıcı deneyiminizi bırakırsanız sevinirim ^^

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Emircan Doğankaya

Aklımda bu 2 model var, bu modeller hakkında yorumunuzu ve alternatif önerilerinizi bekliyorum. Bu ürünleri kullanan varsa da kullanıcı deneyiminizi bırakırsanız sevinirim ^^
2 senedir kullanıyorum hiçbir pas, yırtılma yıpranma yok.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,849
İsim
Emre siyah
mobilya mağazalarından rahat edebileceğin bir ofis koltuğu bak

HakanG20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Hakan Güleç
Markus güzel koltuktur hocam bizzat 4 ay kullandım o fiyat bandına göre gayet iyi bir koltuk. Hawkı filan boşverin hocam oyuncu koltuğundan bir şey çıkmaz. Şuan Bürosit banzai 2 soft kullanıyorum güncel fiyatını bilmiyorum ama bütçe yetiyosa o çok daha rahat bir koltuktur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

mobilya mağazalarından rahat edebileceğin bir ofis koltuğu bak
İkea da var markus zaten

LoserIl

80+ Bronze
Bence internetten alma herkesin rahat ettiği şekil/sertlik vb. farklı oluyor deneyerek al

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,853
İsim
ege erdem demirelli
Hocam buyuksehirde yasiyorsaniz illaki bolca mobilyaci vardir. Benim tavsiyem deneyerek almaniz. Kimi sert olmasina rahat d er kimi cok yumusak olmasina. Biri koltugun kolay hareket etmesini severken digeri tas gibi olmasini ister. Bu yuzden gidin oturarak deneyin ve alin. Hem bel destegi vs size gore mi onu anlarsiniz.

Top Bottom