Neler Yeni

Komşumun wifi nasıl kırarım ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,309
İsim
.
Zülfiqar bilir.
Onlardan izin almadan yapmanızı önermem, yoksa çalmak gibi bir şey olur sizin yaptığınız

ErnGnc

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Eren
Kötü bir amacım yok haftasonu evde geceleri internet iyi çekmiyor o yüzden 12 ile 4 arasında birşeyler oynayamıyorum .
o yüzden komşumun wifi bağlanırsam belki birşeyler oynarım diye düşünüyorum zaten 10 da uyuyorlar
Durumunu belirtip onlara sorarsan büyük ihtimalle izin verecektir. İllegal işlere girmeye gerek yok.

-CrawL

80+ Gold
Kötü bir amacım yok haftasonu evde geceleri internet iyi çekmiyor o yüzden 12 ile 4 arasında birşeyler oynayamıyorum .
o yüzden komşumun wifi bağlanırsam belki birşeyler oynarım diye düşünüyorum zaten 10 da uyuyorlar
play storede bi kaç uygulama var ismini unuttum youtubeye yaz çıkar. Bu arada her modemde olmuyor bazılarında oluyor.(Babam eve internet almıyordu yan komşudan az sömürmedim :ROFLMAO: )

Emre Avara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

TyLoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
870
İsim
faruk efe
amacın kötü değil ama ne de olsa onların malı ve ona emek verip para veriyorlar eğer haber vererek istersen daha güzel olabilir

Excator23cm

80+ Gold
kötü bir niyetim yok sadewce paranızı çalmak istiyorum.

rtx 3090

80+ Silver
baya kötü olmayan bir niyet kardeşim belki adamın internet kotalı ondan izin almdan yaparsan bu siber suçlara girer ve kapına tebligat gelir şikayet ederlerse diye biliyorum

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Komşunun kapısının önüne git kapıyı nak nak diye çal. Sonra merhaba falan diyin. Biraz nasılsınız falan dedikten sonra internetinizi saat x ile x arasında kullanabilir miyim ? Diye sor yok derlerse hiç bulaşma eğer netleri yavaşlarsa senden bilirler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Tufan Kürşat
Hırsızlıktan daha kötü istediğiniz şey.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,455
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
bu basit bir play store uygulaması ile olacak iş değil mümkünse linux tercih edin.
air crack vb wifi şifre kırmaya yardımcı olacak birkaç program vardı
brute force yöntemi olabilir linux aracılığı ile tabi bu büyük veri değerine sahip büyük world listler gerektirir bu şifrenin uzunluğuna ve içerdiği karakter çeşitine göre değişiklik gösterir
ortalama bir world list en sağlam 100 gb olmalı garanti olması için ve bu 100 gb lık dosyayı sisteminizin kalitesine bağlı olarak en az 3 4 gün içerisinde tamamını denemiş olabilirsiniz ama bu yöntem %100 geçerli değil world list içerisinde doğru şifre olmaya da bilir
bu yüzden linux aircrack-ng kullanın
bu sistem biraz daha zorlayıcı ama çalışma ihtimali daha yüksektir ;
hedef ağda bulunan bir kullanıcıyı anlık olarak ağdan atıp geri sokuyoruz bu esnada wifi alıcımız monitör modda bu paketi izliyor ve .cap dosyası ortaya çıkıyor (tekte bu .cap dosyasını alamayabilirsin ben de denedim net bir sonuca ulaşamadım ama genelde işe yarıyor yani bunun için sağlam wifi alıcısına sahip olman daha iyi olacaktır.) bu .cap dosyası ve wordlisti bir araya getirip kodu çözme işlemini başlatıyoruz şansın varsa kısa sürede çözülür yoksa sonuna kadar beklersin.
bunların bi benzeri wifite fern ve reaver gibi yazılımlar var ama bu dedğim 2 örnek bulabileceğin en sağlam 2 örnektir dilersen farklı arayışlara da girişebilirsin.
tabii ki herşeyden önce KUL HAKKINI göze alman gerekir hocam.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom