Neler Yeni

Konu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
Uygun Olmayan Konu Başlığı
Abcçd

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eray Yılmaztürk
Resident evil: Umbrella corps'a benziyor mağazada yok ama tomb raider serisinde olduğu gibi hediye edilmesi ve mağazaya eklenmesi aynı anda olabilir çünkü aşırı benziyor.

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
1 2
Epic Games'in belli bir kitlesi var artık ve belli bir kitlesi olduğu için de muhtemelen daha önceden verilmiş bir oyunu ya da daha önce adı duyulmamış bir oyunu vereceğini düşünüyorum.

canakayx

80+
Millet konu açmak için boş boş düşünüyor ne konu açsam diye. Biri 17 yaşinda gelir sepetine sistem ekler hayali olarak 100k param var bu sistem iyi mi alıyım mı diye konu açar biri gelir 3 gün sonra zaten görükecek olan oyun için acaba ne çıkacak der sanki burası facebook. Cidden şu güzelim forumlar çocuklarla doldukça insan uzaklaşmak istiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
hamza ersoy
Millet konu açmak için boş boş düşünüyor ne konu açsam diye. Biri 17 yaşinda gelir sepetine sistem ekler hayali olarak 100k param var bu sistem iyi mi alıyım mı diye konu açar biri gelir 3 gün sonra zaten görükecek olan oyun için acaba ne çıkacak der sanki burası facebook. Cidden şu güzelim forumlar çocuklarla doldukça insan uzaklaşmak istiyor
ne soralım mesela canakayx

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kusura bakma konuyu sevmediysen gidip başka yere öfkeni kusabilirsin kankam insanlar özgürce konu açabilir sende dahil kimsenin karışmaya hakkı yoktur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kusura bakma konuyu sevmediysen gidip başka yere öfkeni kusabilirsin kankam insanlar özgürce konu açabilir sende dahil kimsenin karışmaya hakkı yoktur
Uzaklaşman iyi olur çünkü çocukların dolması konusunda haklısın.

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,687
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzaklaşman iyi olur çünkü çocukların dolması konusunda haklısın.
Arkadaş öfke kusmamış bence. Hatta "konu açamasın kimse" gibi özgürlük kısıtlayıcı bir söylem de değil söylediği. Sadece bir serzeniş. Bence haklılık payı da var. Çünkü bilemeyeceğimiz bir konuda boş tahminler gelmesinin kimseye bir faydası yok ve olmayacak. Hiçbir anlamı yok. Mesela bunun yerine Epic Hangi Oyunları Ücretsiz Verse Sevinirsiniz? gibi bana göre daha anlamlı başlıklar/anketler açılabilir. Arkadaşa hak verdim ben...

JSezar

80+ Silver
Rdr2 geliyor.

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
Arkadaş öfke kusmamış bence. Hatta "konu açamasın kimse" gibi özgürlük kısıtlayıcı bir söylem de değil söylediği. Sadece bir serzeniş. Bence haklılık payı da var. Çünkü bilemeyeceğimiz bir konuda boş tahminler gelmesinin kimseye bir faydası yok ve olmayacak. Hiçbir anlamı yok. Mesela bunun yerine Epic Hangi Oyunları Ücretsiz Verse Sevinirsiniz? gibi bana göre daha anlamlı başlıklar/anketler açılabilir. Arkadaşa hak verdim ben...
Evet kusmamış olabilir ama bu onun tanımadığı kişilere çocuk muamelesinde bulunması hakkını vermez. Tahmin dediğimiz şeyi zaten bildiğimiz bir konuda yapamayız.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,495
İsim
ismail
her şemsiyeyi resident evil serisiyle bağdaştırmayın .d

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR