Neler Yeni

Konudaki Ford Tourneo Connect'in ederi nedir?

mehmettici

80+ Silver
75 lik çekmez 90 lik olacakki çeksin 530 520 ye alinirsa 0 gibi araba
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam birde tek surgu bu satarken satilmaz 2 surgu bulmaya çalişin

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bence alınmaz.
Araç 75 hp 175 tork 1.8 yaklaşık 200 250 kiloluk motora ve 1600kiloluk cüsseye sahip.
Sırf kilometre düşük diye alınmaz.
Ayrıca yük taşıyacaksan ve ford alırsan çok sağlam yakıt masrafın olur. Önerim donlo veya dokker gibi modellere bakman

hikoo

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
75 lik çekmez 90 lik olacakki çeksin 530 520 ye alinirsa 0 gibi araba

hocam birde tek surgu bu satarken satilmaz 2 surgu bulmaya çalişin
Evet hocam ona dikkat edeyim iki kapi bize daha kolaylik yaratir, tesekkur ederim, peki motorunda falan bi degisme olmus olabilir mi? 2013 modelin 24 bin km olmasinda bi is olabilir diyor sordugum kisiler. Aracin sahibi garajda yatti bir yere gitmedi diyor ama bilemedim.

Bence alınmaz.
Araç 75 hp 175 tork 1.8 yaklaşık 200 250 kiloluk motora ve 1600kiloluk cüsseye sahip.
Sırf kilometre düşük diye alınmaz.
Ayrıca yük taşıyacaksan ve ford alırsan çok sağlam yakıt masrafın olur. Önerim donlo veya dokker gibi modellere bakman
Tesekkur ederim hocam, bayadetayli konusmustuk sahibi ile. garaj arabasi, otoparkta yatti sehirdisina bile cikmadi dedi ama dediginiz modellere bakayim

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Evet hocam ona dikkat edeyim iki kapi bize daha kolaylik yaratir, tesekkur ederim, peki motorunda falan bi degisme olmus olabilir mi? 2013 modelin 24 bin km olmasinda bi is olabilir diyor sordugum kisiler. Aracin sahibi garajda yatti bir yere gitmedi diyor ama bilemedim.

Tesekkur ederim hocam, bayadetayli konusmustuk sahibi ile. garaj arabasi, otoparkta yatti sehirdisina bile cikmadi dedi ama dediginiz modellere bakayim
Dostum dediğim modelleri hem masraftan hem de yakıttan dolayı attım. Eğer yüksek bir masraf istemiyorsan dediğim araçlara bak. Connect gibi yola oturmazlar. Onun gibi yük taşıyamazlar belki ama yakıt masrafın belki yarı yarıya düşer. Parça masrafı olarak bir yanda 2015 üstü araç alacaksın. Diğer yanda 2 3 yaş daha küçük ama neredeyse 25 senelik kasaya sahip bir araç alacaksın.
1.8 connect triger masrafı nerede 1.5 dci dokker triger masrafı ne kadar bir araştır. Veya baskı balata masrafı. Hem işçilik hem de parça olarak arada dağlar kadar fark var.

Arkadaslar iyi aksamlar,

Aile olarak enginar ve hal sebzeciligi yapiyoruz, tourneo tarzi bir arac ariyorduk, bir adet bulduk, indirimi pazarligi derken 550'ye dusurduk fiyati. Otomobil konusunda bilgisi olan arkadaslarin 550 bin lira civarinda baska onerisi var midir? Bu ilandaki arac 550 bin lira eder mi sizce?

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ford-connect-2013-23-bin-km-1164214915/detay/
Yoğun kullanım size bakım arıza yakıt gibi tonla masraf çıkarır.
Ustası bol bakımı ve parçası,yakıtı ucuz sorunsuz araçlara bakmalısınız.
3 5 parça boyaya değişene takılmayın bu bütçelerde.
Yoğun kullanım için caddy courier connect gibi modeller yerine
Citroen partner,Citroen berlingo(kargosu varmı bilmiyorum),Dacia dokker,Dacia logan,Fiat doblo,Fiat fiorino,Renault kangoo bakabilirsiniz
Bizde 2014 1.5dci ambition paket doker var yılda 20k km yapar tertemiz sorunsuz 286kmde 1.5dci şaheser bir motordur tavsiye ederim dokkeri.
Unutmayın her malın alıcısı vardır her türlü araç bakabilirsiniz ederinin altındaysa alırsınız.
Tavsiye sıram
1.Dacia dokker
2.Renault kangoo
3.Fiat fiorino,partner

hikoo

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum dediğim modelleri hem masraftan hem de yakıttan dolayı attım. Eğer yüksek bir masraf istemiyorsan dediğim araçlara bak. Connect gibi yola oturmazlar. Onun gibi yük taşıyamazlar belki ama yakıt masrafın belki yarı yarıya düşer. Parça masrafı olarak bir yanda 2015 üstü araç alacaksın. Diğer yanda 2 3 yaş daha küçük ama neredeyse 25 senelik kasaya sahip bir araç alacaksın.
1.8 connect triger masrafı nerede 1.5 dci dokker triger masrafı ne kadar bir araştır. Veya baskı balata masrafı. Hem işçilik hem de parça olarak arada dağlar kadar fark var.
Tesekkur ediyorum ikinize de biraz daha arastirayim en iyisi
Yoğun kullanım size bakım arıza yakıt gibi tonla masraf çıkarır.
Ustası bol bakımı ve parçası,yakıtı ucuz sorunsuz araçlara bakmalısınız.
3 5 parça boyaya değişene takılmayın bu bütçelerde.
Yoğun kullanım için caddy courier connect gibi modeller yerine
Citroen partner,Citroen berlingo(kargosu varmı bilmiyorum),Dacia dokker,Dacia logan,Fiat doblo,Fiat fiorino,Renault kangoo bakabilirsiniz
Bizde 2014 1.5dci ambition paket doker var yılda 20k km yapar tertemiz sorunsuz 286kmde 1.5dci şaheser bir motordur tavsiye ederim dokkeri.
Unutmayın her malın alıcısı vardır her türlü araç bakabilirsiniz ederinin altındaysa alırsınız.
Tavsiye sıram
1.Dacia dokker
2.Renault kangoo
3.Fiat fiorino,partner

Top Bottom