Neler Yeni

Konuşma sesleri karşıya gidiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda Delialioğlu
Herhangi bir oyun oynarken veya video izlerken konuşma sesleri karşıya gidiyor başka hiçbir ses gitmiyor oyun sesi müzik şarkı vs, mesela valorant'ta takım arkadaşlarım konuşurken discord'da konuşma sesleri discorda gidiyor ama oyun sesi şarkı sesi vs gelmiyor.

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Herhangi bir oyun oynarken veya video izlerken konuşma sesleri karşıya gidiyor başka hiçbir ses gitmiyor oyun sesi müzik şarkı vs, mesela valorant'ta takım arkadaşlarım konuşurken discord'da konuşma sesleri discorda gidiyor ama oyun sesi şarkı sesi vs gelmiyor.
Konuşma sesleri muhtemelen gürültü engelleme özelliğinden sıyrılıyor. Bundan dolayı da ses sekmesi yaşanıyor. Kulaklık mikrofonunu kullanıyorsan discorddan giriş hassasiyetini biraz yükseltmeni öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda Delialioğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuşma sesleri muhtemelen gürültü engelleme özelliğinden sıyrılıyor. Bundan dolayı da ses sekmesi yaşanıyor. Kulaklık mikrofonunu kullanıyorsan discorddan giriş hassasiyetini biraz yükseltmeni öneririm
Giriş hassasiyetini yükseltince de benim ses gitmiyor.

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,330
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda Delialioğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Estağfurullah, steelserieste hiç ses sekmesi sorunu duymamıştım. Farklı bir şey olabilir sorun
Eski bilgisayarımda bir sorun yoktu yeni kasaya geçtim bu sorun çıktı şimdi de realtek programını sildim sesler iyice bozuldu işin içinden çıkamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yazılımı üzerinden ayarlamayı deneyebilir belki
Yazılım desteği bu kulkalıkta yok maalesef

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Eski bilgisayarımda bir sorun yoktu yeni kasaya geçtim bu sorun çıktı şimdi de realtek programını sildim sesler iyice bozuldu işin içinden çıkamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazılım desteği bu kulkalıkta yok maalesef
Sonar yazılımı steelseriesin tüm ürünlerinde var hocam, olmaması mümkün değil gibi arctis 1 de bile var

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda Delialioğlu
Sonar yazılımı steelseriesin tüm ürünlerinde var hocam, olmaması mümkün değil gibi arctis 1 de bile var
Bir link atsan nolur çözelim şu sorunu son ses video izleyemiyorum eski laptopta yoktu böyle bir şey

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Top Bottom