Neler Yeni

Korku filmi önerisi yapar mısınız?

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,392
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Dostum yorumları şöyle bir okudum da, sana net olarak söylemem gerekirse ne yapıyorsan bırak:
the nun
Ruhlar Bölgesi

Bu ikisini izlemeye başla.. Jumpscare yok, kan vahşet yok ama hikaye bak sana yemin ediyorum şu the nun u izle, bir sahne var dua etmeye çıkıyorlar tam dua ederken yaşanan olayları bir gör, sadece orayı bir gör...

Herşeyi bırak, ne yapıyorsan, söylediklerimden başla, illa ki daha iyisi vardır ama sen beni dinle :)
valla en son diğer arkadaşta böyle anlatıyordu da filmi gülerek izledim. Başka bir gece izlerim artık sabah oldu.

Reyconjeff

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Kan ve Vahşet olan bir film genelde gerilim olur korku olmaz ki buna ek olarak eğer sen korku filmi arıyorsan psikolojik etkiler bırakacak paranormal filmler seçmen gerek.

- annabelle Serisi
- korku seansı serisi
- ruhlar bölgesi serisi

Ben Kan vahşet istiyorum diyorsan
- Korku kapanı serisi
- Testere Serisi
- İnsan Kırkayak Serisi

HjRO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ekrem Fil

Zultan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Zultan
Korku filmi izleyesim geldi hazır gece 4 iken güzel bi korku filmi önerir misiniz?
Konuyu yeni gördüm. Biraz eski olacak ama, halka serisi, resimdeki hayalet, aynalar, darkness falls, korku seansı ve cinnet. Şu an aklıma gelen bunlar.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Musa ÖZ
Dostum yorumları şöyle bir okudum da, sana net olarak söylemem gerekirse ne yapıyorsan bırak:
the nun
Ruhlar Bölgesi

Bu ikisini izlemeye başla.. Jumpscare yok, kan vahşet yok ama hikaye bak sana yemin ediyorum şu the nun u izle, bir sahne var dua etmeye çıkıyorlar tam dua ederken yaşanan olayları bir gör, sadece orayı bir gör...

Herşeyi bırak, ne yapıyorsan, söylediklerimden başla, illa ki daha iyisi vardır ama sen beni dinle :)
Hocam the nun dediğiniz rahibe değil mi? O çocuk filmi bence. Hele bi sahnesi vardı aşırı komikti o sahneden sonra filmi ciddiye alamamıştım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla en son diğer arkadaşta böyle anlatıyordu da filmi gülerek izledim. Başka bir gece izlerim artık sabah oldu.
Aynı şekilde hocam bende gülerek izlemiştim the nunu

Top Bottom