Neler Yeni

Korku hikayeleri anlatalım

Merve

80+ Bronze
Canım sıkıldı gece gece sizin için de uygunsa bildiğiniz yaşadığınız paranormal olayları hikayeleri anlatın.
dün gece arkadaşıma karabasan gelmiş galiba öle diyor neyse anltayimi hemen şimdi raüyasında maymunlar varmış işte bunların bitanesiyle dostmuş cs ama hiç haraket edemediğini hissetmemiş haraket etmemiş hiç sonra savunmasız hissetmeye başlamız maymunun ona saldıracağını düşünmüm maymun bi anda sağ kol altını sıkmış bu bağırmış uykusunda uyanmıi hemen yine bağırmış sonra kendine gelmiş abisi demiş noldu kabusmu gördün oda anlatmış sonra onun yanına yatmış sabah abisi buna demişki neden yanıma yattın oda demiş dün gece anlattımya fln oda yoo demiş abi çok ürkütücü ya yaşı 15 bu arada

Doc Psycho

80+ Bronze
dün gece arkadaşıma karabasan gelmiş galiba öle diyor neyse anltayimi hemen şimdi raüyasında maymunlar varmış işte bunların bitanesiyle dostmuş cs ama hiç haraket edemediğini hissetmemiş haraket etmemiş hiç sonra savunmasız hissetmeye başlamız maymunun ona saldıracağını düşünmüm maymun bi anda sağ kol altını sıkmış bu bağırmış uykusunda uyanmıi hemen yine bağırmış sonra kendine gelmiş abisi demiş noldu kabusmu gördün oda anlatmış sonra onun yanına yatmış sabah abisi buna demişki neden yanıma yattın oda demiş dün gece anlattımya fln oda yoo demiş abi çok ürkütücü ya yaşı 15 bu arada
Uyurgezer olabilir mi acaba? Korktum biraz.

Çikohan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
dd
belki abisi dalga geçiyordur :D

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Bilmiyorum valla bende korktum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oda olabilir
ben olsaydım psikolağa falan giderdim one la öyle dalga mı geçilir

Bu karabasan psikolojik bir durum galiba. Uyku esnasında yaşanan her durum yaşanan stresten kaynaklanıyormuş
karabasan öyle değilki akrabam karabasan görmüş şöyle yatıyosun sırt üstü normal her gece uyuduğun gibi birden kap kara bir şey beliriyor gözünün önünde çekiyo seni kendine sonra bi anda bırakıp kayboluyor

Doc Psycho

80+ Bronze
Size en beğendiğim sahneyi anlatıyorum film paranormal activity 1 zaten zamanında olay olmuştu film evde sesler gelir biri var mı diye gece yere beyaz tursil dökülür sabah uyanıldığında toz pudra üzerinde ayak izleri vardır.

ben olsaydım psikolağa falan giderdim one la öyle dalga mı geçilir

karabasan öyle değilki akrabam karabasan görmüş şöyle yatıyosun sırt üstü normal her gece uyuduğun gibi birden kap kara bir şey beliriyor gözünün önünde çekiyo seni kendine sonra bi anda bırakıp kayboluyor
Anladım hocam

Top Bottom