Neler Yeni

Korku veya bilim kurgu film önerisi

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș

Gannicus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Tommy Shelby
Hocam daha izledigim o kadar cok varki cogunun adini hatirlamiyom izlicek bisiy kalmadi bazen unutuyorum hangisini izlicemi simdi yazdiklarinizi not ettim bakicam fragmanlarina vs hosuma giderse izlicem teșekkürler
sende bendensin galiba üniversite hayatım boyunca izlemediğim film kalmadı sana son kozlarımı çıkarıyorum :D

- Küp
-Sınav
-İzlemişsindir ama The platform

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
sende bendensin galiba üniversite hayatım boyunca izlemediğim film kalmadı sana son kozlarımı çıkarıyorum :D

- Küp
-Sınav
Turkce adlarini yazinca siz kafam karisiyor genelde ingilizce izliyorum ondan ama küp tanidik geliyor muhtemelen izledim sınavın eğer ingilizce film adı exam ise onu da izledim the platformu öneren cok oldu onu izlicem en kisa zamanda onu izlemedim teșekkür ederim önerin için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben

- Küp
-Sınav
Ben üniversite sinavina hazilaniyorum tek fark o bu sene gircem de basimiza gelmeyen kalmadi canım sıkıldı evde disari da cikamiyom ondan film lazim

ozd84

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mustafa özdemir
Uzay yolculari izledim ex machina onu da izledim ama yedinci hayati bilmiyorum tavsiye edermisiniz nasil bir film biraz detay verebilirmisiniz

Bakıcam ona teșekkürler
yedinci hayat çok iyi kesinlikle izlemelisin kardeşim ben izledim.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
mehmetcan bayır
Yer altı canavarı öneririm.
:) knk naptın sen ya kaldımı o film

Arkadașlar netflixte olan korku veya bilim kurgu dizi ya da film farketmez önerebilir misiniz? çok fazla dizi film izleyen birisiyim önerilere açığım
31 izle knk cok süper bi film . bilim kurgu korku deilde. arınma gecesi tarzında ama süper

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
:) knk naptın sen ya kaldımı o film

31 izle knk cok süper bi film . bilim kurgu korku deilde. arınma gecesi tarzında ama süper
31 sayıylamı filmin adı ilk defa duydum bakarım birazdan teșekkürler önerin için

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
aynen sayıyla dostum
Fragmanı bu mu
Eğer buysa hoșuma gitti psikopatça șeyleri de severim ama en son buna benzer slasher izliyodum televizyonda gece sesi sanırım çok açmıșım bağırma sesleri felan yüzűnden komșular șikayet etmiști neyse kulaklıkla izlerim sorun yok teșekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
mehmetcan bayır
Fragmanı bu mu
Eğer buysa hoșuma gitti psikopatça șeyleri de severim ama en son buna benzer slasher izliyodum televizyonda gece sesi sanırım çok açmıșım bağırma sesleri felan yüzűnden komșular șikayet etmiști neyse kulaklıkla izlerim sorun yok teșekkürler
aynne bu film

Death Mark

80+ Bronze
Primer, In time ve
Oblivion önerebilirim.

Top Bottom