Neler Yeni

Korona Süreci Ne Zaman Biter?

afducy

80+
Bu sürecin nasıl ilerlediğini düşünüyorsunuz arkadaşlar?Hayatlarımız ne zaman normale dönecek sizce? Tüm ülkeler adına değilde sizce bizim ülkemizde bu korona psikolojisi ne zaman sona erecek?

Gerçi 17 Ağustosta binlerce insanımızı kaybedip hala evimizde deprem çantası yok.

Bunlardan ders çıkarmalıyız.Hayatta neler olacağı belli değil.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
Tamamen belirsiz

ventioNN

80+ Platinum
Psikolojiler düzelirmi bilmiyorum ama :/
Dostum bu dünya neler gördü neler. Dünya savaşları ekonomik çöküntüler vs.. Her şey son bulacak er ya da geç. Bitecek virüs yani sonunda ama çıkarılması gereken dersler var.

RmzDayi

80+ Silver
temmuz başına kadar sürecektir :(

afducy

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum bu dünya neler gördü neler. Dünya savaşları ekonomik çöküntüler vs.. Her şey son bulacak er ya da geç. Bitecek virüs yani sonunda ama çıkarılması gereken dersler var.
Bu derece büyük bir salgını dünya nadir görüyor İspanyol Gribi vb.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En kısa zamanda sona erer umarım hayatımız da normale döner.

Şuana kadar halen tam anlamıyla bir tedavi geliştirilemedi. Bu virüsün seyrine bakacak olursam, herkese bulaşmadan gitmeyecek kanısındayım. Bulaşan bazı insanlar bağışıkları sayesinde hasta olmadan atlatıyorlar. Bu toplumda covid-19 bağışlığı olması demek. Bunu herkeste sağlayamadıkları sürece er yada geç her fani covid-19 u tadacaktır

afducy

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuana kadar halen tam anlamıyla bir tedavi geliştirilemedi. Bu virüsün seyrine bakacak olursam, herkese bulaşmadan gitmeyecek kanısındayım. Bulaşan bazı insanlar bağışıkları sayesinde hasta olmadan atlatıyorlar. Bu toplumda covid-19 bağışlığı olması demek. Bunu herkeste sağlayamadıkları sürece er yada geç her fani covid-19 u tadacaktır
HaberTurk teketek masası gibi oldu hocam :D

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Allah Kerim :).

Top Bottom