Neler Yeni

Koronavirüs tehlikesi varken okula gidilebilir mi?

LethalSmile

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yunus Emre Yalabuk
Merhabalar. Dün gece abim pozitif çıktı. Her şeyim hazırdı okul için. Ben birazdan test olmaya gidiyorum. Testim negatif çıkarsa (hiçbir belirtim yok şu an) arkadaşlarımda kalıp okula gidebilir miyim? Okulu kaçırmak istemiyorum. Malum 11. sınıfım ve en önemli yılım benim AYT için. Fikirlerinizi bekliyorum.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,012
İsim
Taha Efe
Merhabalar. Dün gece abim pozitif çıktı. Her şeyim hazırdı okul için. Ben birazdan test olmaya gidiyorum. Testim negatif çıkarsa (hiçbir belirtim yok şu an) arkadaşlarımda kalıp okula gidebilir miyim? Okulu kaçırmak istemiyorum. Malum 11. sınıfım ve en önemli yılım benim AYT için. Fikirlerinizi bekliyorum.
Testin yalancı pozitif verme olasıgınıda göz önünde bulundursak @Alexa konusunda yazdıklarımı uygula hemen c vitamini al ve d vit. link verdim o konuda. se sa ekiylede hareket etmeden 14 gün kafa iznindesin h.o.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,012
İsim
Taha Efe
Dün gece olduysa @shotpoter'ın da dediği gibi yalancı pozitif olma olasılığı da yüksek.
Se sa ile hareket edemeyiz tedbir almak lazım 11 sınıfta 14 gün cokta büyük bir kayıp değil (Mezuna kaldım) telafi eder. Hemen eve gerekli vitamin takviyelerini alıp (cıkabilecekken abisine de, teste gidecem diyor) 14 gün kafa iznine cıkacak başka care yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@DOGANALPASLAN Vitaminler C ve D di değilmi? Yanlıs olmasın.

D vitamini icinde devit 3 her ezcanede vardır.
C icin 1 tablet suya yeter D İcin 10.000 iu 75 damla. Genede Doktorunuza danısnız tıbbi tavsiye değildir.
C de ezcanede vardır sanırsam.

Son düzenleme:

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Abin pozitif çıktıysa sen negatif çıksan bile evdesin geçmiş olsun temaslı sayılırsın.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ya abi ben hastaneye gittim de bana ne artısı oldu? Hiçbir şey yapmadılar. Sadece telefon ile aradılar. @DOGANALPASLAN

Pardon konuyu benim konu sandım.

LethalSmile

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yunus Emre Yalabuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

NakreS14

80+ Platinum