Neler Yeni

Korsan bir oyun indirmek.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan Kayabaş
Herkese iyi geceler. 2018 yılında çıkmış olan oyun God of War'ı ilk çıktığı günden beri oynamayı çok istemiştim. Lakin konsolum olmadığı için oynayamamıştım. Bilgisayara çıktığını duyduğum zaman sevinmiştim lakin sevincim yarıda kaldı çünkü fiyatının 300/400 tl olacağını biliyordum ve maalesef ki hayat şartları böyle bir durumda iken bir oyuna 300 tl veremiyorum. Lakin halen bu oyunu oynamayı çok istiyorum. Hayatımda sadece bir kaç oyun oynamışımdır onlarıda 2 bin, 3 bin saatten fazla oynamışdım. İçimde hep bir ukte olarak kaldı. Yeni bilgisayara geçtikten sonra orijinal olmayan hiçbir programı ve oyunuda indirmedim. Lakin artık oynadığım oyunlar zevk vermiyor üstüne beni çıldırtıyor. Online ve takım oyunu oldukları için. Yeni oyun arayışındayım ve kütüphanelerdeki neredeyse bütün oyunları indirdim lakin çare olmadı. Ben artık ne kadar istemesemde God of War'ı korsan bir şekilde indirip oynamak istiyorum. Lakin hiç bir siteye güvenim yok. Güvenilir olan, bu oyunu indirebilceğim bir web sitesi var mı acaba? Ayrıca AMD Ryzen 3 4300 işlemcim var düşük ayarlarda veya çözünürlüğü 1080p yerine biraz düşürsem 60 fps üstü oynayabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Herkese iyi geceler. 2018 yılında çıkmış olan oyun God of War'ı ilk çıktığı günden beri oynamayı çok istemiştim. Lakin konsolum olmadığı için oynayamamıştım. Bilgisayara çıktığını duyduğum zaman sevinmiştim lakin sevincim yarıda kaldı çünkü fiyatının 300/400 TL olacağını biliyordum ve maalesef ki hayat şartları böyle bir durumda iken bir oyuna 300 TL veremiyorum. Lakin halen bu oyunu oynamayı çok istiyorum. Hayatımda sadece bir kaç oyun oynamışımdır onlarıda 2 bin, 3 bin saatten fazla oynamışdım. İçimde hep bir ukte olarak kaldı. Yeni bilgisayara geçtikten sonra orijinal olmayan hiçbir programı ve oyunuda indirmedim. Lakin artık oynadığım oyunlar zevk vermiyor üstüne beni çıldırtıyor. Online ve takım oyunu oldukları için. Yeni oyun arayışındayım ve kütüphanelerdeki neredeyse bütün oyunları indirdim lakin çare olmadı. Ben artık ne kadar istemesemde God of War'ı korsan bir şekilde indirip oynamak istiyorum. Lakin hiç bir siteye güvenim yok. Güvenilir olan, bu oyunu indirebilceğim bir web sitesi var mı acaba? Ayrıca AMD Ryzen 3 4300 işlemcim var düşük ayarlarda veya çözünürlüğü 1080p yerine biraz düşürsem 60 fps üstü oynayabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.
Korsan önermiyoruz dostum.

NespaY

80+ Silver
Herkese iyi geceler. 2018 yılında çıkmış olan oyun God of War'ı ilk çıktığı günden beri oynamayı çok istemiştim. Lakin konsolum olmadığı için oynayamamıştım. Bilgisayara çıktığını duyduğum zaman sevinmiştim lakin sevincim yarıda kaldı çünkü fiyatının 300/400 TL olacağını biliyordum ve maalesef ki hayat şartları böyle bir durumda iken bir oyuna 300 TL veremiyorum. Lakin halen bu oyunu oynamayı çok istiyorum. Hayatımda sadece bir kaç oyun oynamışımdır onlarıda 2 bin, 3 bin saatten fazla oynamışdım. İçimde hep bir ukte olarak kaldı. Yeni bilgisayara geçtikten sonra orijinal olmayan hiçbir programı ve oyunuda indirmedim. Lakin artık oynadığım oyunlar zevk vermiyor üstüne beni çıldırtıyor. Online ve takım oyunu oldukları için. Yeni oyun arayışındayım ve kütüphanelerdeki neredeyse bütün oyunları indirdim lakin çare olmadı. Ben artık ne kadar istemesemde God of War'ı korsan bir şekilde indirip oynamak istiyorum. Lakin hiç bir siteye güvenim yok. Güvenilir olan, bu oyunu indirebilceğim bir web sitesi var mı acaba? Ayrıca AMD Ryzen 3 4300 işlemcim var düşük ayarlarda veya çözünürlüğü 1080p yerine biraz düşürsem 60 fps üstü oynayabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.
10-15 TL'ye God of war ortak hesap bulabilirsin zaten çevrimdışı bir oyun bence hiçbir şekilde korsan oyun indirme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan Kayabaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
10-15 TL'ye God of war ortak hesap bulabilirsin zaten çevrimdışı bir oyun bence hiçbir şekilde korsan oyun indirme.
Hocam kaldığım yerden devam edebilir miyim peki çık gir yaptıntan sonra? Ayrıca oynarken biri gelip girerse oyundan falan atmasın?

NespaY

80+ Silver
Hocam kaldığım yerden devam edebilir miyim peki? Ayrıca oynarken biri gelip girerse oyundan falan atmasın?
Çevrimdışı oynayacağından atılma gibi bir sorunlar olmuyor kaldığın yerden de devam edebiliyorsun ama güvenilir yerlerden almalısın zaten 10 TL bişe.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,038
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
her zaman buradan oyun indiriyorum istersen buraya direkt torrent linkini de atabilirim eger setup olan bir dosya indirdiysen sakin acma ve dosyayi sil iyi forumlar
Korsan link atmak forum kurallarına aykırıdır.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,584
İsim
Hacı
Özelden yazarsanız size yardımcı olurum.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,847
İsim
İbrahim
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan Kayabaş
Böyle muhteşem bir oyunun hakkını ver, korsan oynama.
Hocam fiyatı az bir şey makul olsa satın alacağım lakin 300 tl veremem bir oyuna. Benimde içime hiç sinmiyor korsan indirmek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

herkes ister hakkını vermeyi de herkeste oyuna ayıracak bütçe olmayabilir
gerçi gow oynayacak pcye sahip adam 400tl verebilir herhalde
hocam yazıyı okursanız en sonda bilgisayarın işlemcisini görürsünüz. Vaktinde 3 bin tl vermiştim apu bilgisayara.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,847
İsim
İbrahim
Hocam fiyatı az bir şey makul olsa satın alacağım lakin 300 TL veremem bir oyuna. Benimde içime hiç sinmiyor korsan indirmek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam yazıyı okursanız en sonda bilgisayarın işlemcisini görürsünüz. Vaktinde 3 bin TL vermiştim apu bilgisayara.
apu oynatmaz büyük ihtimal
gerçi emin olamadım ama indirip denersen geri dönersin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,859
Üyeler
149,093
Son üye