Neler Yeni

Korsan içerik ve Crack hakkında

Jaja50

80+ Silver
Yardım edip etmemek üyelere kalmış, fakat çoğunluk etmiyor. Bu konuda bir hak talep edemezsin.
Asıl sorun şu, oyunun crack olup olmadığını sormak. Crack indirdiyse yardım etmiyorlar. Adamın nerden indirdiğini, nerden kurduğunu, ne yollarla edindiğinden sizene. Bunu sorgulayıp yardım etmemeleri hem sinir bozucu, hemde saçma. Oradaki sorun "dll" hatası. Konu dışına çıkıp crack olayına girenler saçmalıyor. Bence hak talep edebiliriz, ne de olsa konu dışına çıkıyorlar.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,536
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Asıl sorun şu, oyunun crack olup olmadığını sormak. Crack indirdiyse yardım etmiyorlar. Adamın nerden indirdiğini, nerden kurduğunu, ne yollarla edindiğinden sizene. Bunu sorgulayıp yardım etmemeleri hem sinir bozucu, hemde saçma. Oradaki sorun "dll" hatası. Konu dışına çıkıp crack olayına girenler saçmalıyor. Bence hak talep edebiliriz, ne de olsa konu dışına çıkıyorlar.
Haksizsin, orijinal oyunlarda hata yaşama olasiligin daha az. Korsan oyunda yasanan sorunlar az cok belli zaten.

Jaja50

80+ Silver
Haksizsin, orijinal oyunlarda hata yaşama olasiligin daha az. Korsan oyunda yasanan sorunlar az cok belli zaten.
Tamam bu da doğru ama crack olduğunu öğrendikten sonra yardım etmemek çok sinir bozucu. Ne yollarla edindiği umrunda olmamalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Lord Sonsuz
Tamam bu da doğru ama crack olduğunu öğrendikten sonra yardım etmemek çok sinir bozucu. Ne yollarla edindiği umrunda olmamalı.
Kimseye zorla yardım ettiremezsiniz. Kişi ister crack kullanan yardım eder, ister crack kullanmaya yardım eder.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Lord Sonsuz
Zorlamıyoruz zaten. Ama crack olduğunu öğrenince yardım etmemesi çok saçma geliyor. Siz de haklısınız.
Prensip meselesi herkes yardım etmek istemeyebilir :) Zaten o arkadaşların çoğu yardım edemeyecek kişilerden oluşuyor. Boş mesaj kasıyorlar, boş verin.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Prensip meselesi herkes yardım etmek istemeyebilir :) Zaten o arkadaşların çoğu yardım edemeyecek kişilerden oluşuyor. Boş mesaj kasıyorlar, boş verin.
edebilcek olsam bile etmem ayrıca '' mesaj kasmak '' terimi çok saçma ordaki rakam bişey ifade etmiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Lord Sonsuz
edebilcek olsam bile etmem ayrıca '' mesaj kasmak '' terimi çok saçma ordaki rakam bişey ifade etmiyor.
Rakam bir şey ifade etmiyorsa oraya yazmakta bir şey ifade etmiyor. Boşuna yazmaya da gerek yok :)

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,764
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
O değil de forumda crack,korsana yardım etmeyip kötüleyenlerin korsan kullandığına eminim.
Çoğu şov yapıyor.
Korsan yazılıma karşıyım ve kötülüyorum ama hiç bir şekilde korsan kullanmıyorum. :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,981
Üyeler
141,782
Son üye
tanacar
Top Bottom