Neler Yeni

KPSS Önlisans İçin 10 Net Matematik konuları

yasinsuer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Yasin SÜER
Beyler 10 net matematik yetiyor fazla bile ama matematiğim kötü sağlık lisesi çıkışlıyım ders görmedim lisede hiç. Tüm konulara çalışmak istemiyorum şöyle basti yapılabilecek sorular çıkan konular hakkında bilginiz var mı?

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
Beyler 10 net matematik yetiyor fazla bile ama matematiğim kötü sağlık lisesi çıkışlıyım ders görmedim lisede hiç. Tüm konulara çalışmak istemiyorum şöyle basti yapılabilecek sorular çıkan konular hakkında bilginiz var mı?
Problemlerin mantığını biliyorsan oraya bak

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Önlisans sınavına zannedersem oldukça iyi zaman var bence pes etmeyin.

yasinsuer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Yasin SÜER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önlisans sınavına zannedersem oldukça iyi zaman var bence pes etmeyin.
haklısın 2 ekimde ama tarih coğrafya türkçe vatandaşlık hepsini fulle yakın yapmam lazım onlara yükleniyorum kendime güvendiğim için.

Enesm06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Enes
5 ay var bende seninle aynı konumdayım matematik için ilk 10 sru falan kolay oluyor. Problemleri bana kaırsa daha önceden uğraşmadıysan efor harcayıp onlarla vakit kaybetme. birde tarih ile problemim var onu nasıl aşıcam bilmiyorum

yasinsuer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Yasin SÜER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5 ay var bende seninle aynı konumdayım matematik için ilk 10 sru falan kolay oluyor. Problemleri bana kaırsa daha önceden uğraşmadıysan efor harcayıp onlarla vakit kaybetme. birde tarih ile problemim var onu nasıl aşıcam bilmiyorum
hocam tarihi ezber olarak düşünme kelime anlamları ile mantığını anla.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,819
İsim
Abdullah Aydoğdu
Ben üniversite öğrencisiyim. Lise mezunu sayılıyorum şu anda üni bitmediği için. KPSS orta öğretim'e başvuracağım değil mi?

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
haklısın 2 ekimde ama tarih coğrafya türkçe vatandaşlık hepsini fulle yakın yapmam lazım onlara yükleniyorum kendime güvendiğim için.
Valla o zaman matematikten şöyle diyim temel kavramlara çalış zaten büyük ihtimalle bazı sorular cidden kolay gelebiliyor misal rasyonel sayılar veya da bölme bölünebilme kuralları çalışıp üstesinden gelirsiniz ek olarak arkadaşın dediği gibi problemler tarafına da çalışır iseniz temel olarak soruların üstesinden gelebilirsiniz diye düşünüyorum.

fatihhhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
fat
sadece basit soruları yaparsan 10 net rahat yaparsın.
1 soru kesinlikle kesirli sayılardan gelir ve çok kolaydır
1 soru üslü sayılardan gelir bazen toplama,çarpma bile yapsan çözülüyor.
1 soru ab4-4ab = 405 falansa a+b diye gelir genelde her sene sordular yaparsın.
1 soru küme sorusu kolay ama çalışmak lazım kesim birleşim konusuna detaya inmeye gerek yok
1 soru problem gelir belki çözelsin
yukarda yazdıklarım hafif çalışmayla bile çözülecek sorular 5 soru kafadan çözebilirsin 5 soruda iyi çalışmayla çözersin sadece bildiğin soruları işaretlersen 10 net rahat yaparsın

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
1 2
Denklem, temel kavramlar, rasyonel sayılar, üslü ve köklü sayılar, problemlere kesin çalışın.

Yseyrek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Yasin Seyrekoğlu
Kardeşim bende lise sağlık cikisliyim önlisans 86 puan alip diyaliz teknikeri olarak atandım sana tavsiyem problemlere bak zaten 6 soru çok basit problemler dışında soruyolar birde vatandaşlık asıl 9 da 9 yaparsın konusu çok az

Tarconi2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Aygün Cengiz
Geçen sene öğretmenlik için lisans hazırlanırken 0 matematik bilgimle antremanlarla matematik çözdüm ve 12 net yaptım. tavsiye ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,502
Üyeler
141,723
Son üye
yavuz58
Top Bottom