Neler Yeni

Kpss Ortaöğreti̇m Atama

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Ya bende 83.50 aldım lakin benim durumum çok karışık sizce ne yapmalıyım? Ben şu an Lisans eğitimi olarak kendi şehirimde hemşirelik okuyorum. Aynı zamanda 2 yıllık adalet okuyorum amacım DGS den hukuğa geçiş yapmak. Lakin puanımı kullanıp bir yerde işe başvurursam eğitim hayatımı nasıl etkiler kestiremiyorum.
Şu an İkm olarak çalışıp hemşirelik okuyan da var kendi şehrin kontejyan açarsa başvur reis

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,493
İsim
Fatih
Merkezi atamayla atanman biraz zor. Onların puanı yüksek oluyor. Adliye alımlarına başvurabilirsin.
Hocam 88.5 aldım atanabilir miyim?
İkinci öğretim oku atan sonra istifa eder okuduğun bölümü yaparsın. Biraz yorucu olur ama hiç para problemi çekmemek öğrenciyi tatmin edici bir şey
İkinci öğretime direkt geçis yapılabiliyor değil mi ben de şu an lisans eğitimi alıyorum ve bırakmak istemiyorum ancak projelerim için gereken ekipmanlar pahalı olduğundan atanmak benim için çok iyi olur.

DeoNade

80+ Bronze
Bende 68 aldım bir şeyler olur mu acaba araştırdım ama bulamadım

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Serdar BULUT
Bende 79 aldım şu anda lisans ilahiyat 1.sınıfım ama bir andan ikinci üniversite olarak bilgisayar programcılığını düşünüyorum ilahiyatın dersleri çok zor ve tam bana hitap etmediğini anladım o yüzden bırakmayı düşünüyorum. Hazırlıkla beraber 5 yıl gidiyor benim amacım kpss önlisansa girmek sizce ne yapmalıyım? Önerdiğiniz bölüm var mı 4 veya 2 yıllıklarda?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende 68 aldım bir şeyler olur mu acaba araştırdım ama bulamadım
Polislik için 65-70 aralığında genelde alım oluyor.

icould

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Aykut İŞİTEMİZ
87.04 ile belediye alımlarında alınır mıyım sizce

DeoNade

80+ Bronze
Bende 79 aldım şu anda lisans ilahiyat 1.sınıfım ama bir andan ikinci üniversite olarak bilgisayar programcılığını düşünüyorum ilahiyatın dersleri çok zor ve tam bana hitap etmediğini anladım o yüzden bırakmayı düşünüyorum. Hazırlıkla beraber 5 yıl gidiyor benim amacım kpss önlisansa girmek sizce ne yapmalıyım? Önerdiğiniz bölüm var mı 4 veya 2 yıllıklarda?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Polislik için 65-70 aralığında genelde alım oluyor.
O zaman Emniyet Genel Müdürlüğünü takip etmek gerekiyor sanırım

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Serdar BULUT

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Serdar BULUT
Baktım az önce lisans ve önlisans diyor. O zaman üniversite bitirip başvuru yapmak daha olumlu olacaktır. Tabi kpss puanıda önemli
Her türlü en az 2 yıllık okumak gerekiyor artık çünkü ortaöğretimden verebileceği şey hizmetli oluyor o da 90 puanla mâlesef. ☹️

oz_hrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
HARUN ÖZER
Şu an İkm olarak çalışıp hemşirelik okuyan da var kendi şehrin kontejyan açarsa başvur reis
Kanka boy 1.70 istiyor benim boyum biraz kısa şartları sağlamıyorum sorun çıkarmı 🥹. Birde nasıl çalışıyorlar okula vs nasıl gidiyorlar
İkinci öğretim oku atan sonra istifa eder okuduğun bölümü yaparsın. Biraz yorucu olur ama hiç para problemi çekmemek öğrenciyi tatmin edici bir şey
Ya bulunduğum yerde ikinci öğretimi yok şuan 3. Sınıfım geçiş yaparsam dönem uzuyor krediler çok uyuşmuyor üniversiteşer arası

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
70 ve üstü alan ortaögretim arkadaşları infaz koruma memuru ( gardiyanlık ) ve katiplik mübaşirlik alanlarına yönelebilir maaşıda gayet iyidir calısma saatleride iyidir
mübaşir olmayın. Katip olun. askeriye yada polis meslek yüksek okulunu da tercih edebilirsiniz.

Top Bottom