Neler Yeni

Kredi kartı hesap kesim tarihi

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Şafak Sezer
Arkadaşlar kredi kartı hesap kesim tarihi benim 25 Nisan'dı şuan 26 Nisana girmiş bulunmaktayız 00:00 da Alışveriş yaptım hesabıma ne zaman yansır ?

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Furkan Görür
Ekstre ödemeniz gözüküyor mu kart ödeme kısmında?

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Arkadaşlar kredi kartı hesap kesim tarihi benim 25 Nisan'dı şuan 26 Nisana girmiş bulunmaktayız 00:00 da Alışveriş yaptım hesabıma ne zaman yansır ?
Şu an bekleyen işlemlerde (Provizyonda) Yarın yada yarından sonra Dönemiçi hareketlere düşer. Hesap kesimin olduğu için 25 Mayıs ta kesilecek ekstrene yansır. Senin dediğine göre söylüyorum :D

Son düzenleme:

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,132
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hesap kesim tarihinden 10 gün sonra son ödeme günü olur senin hesabın 25 Nisan da kesildi bitti artık bu tarihten sonra ne alırsan al bir dahaki ekstreye yansır

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Şafak Sezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hesap kesim tarihinden 10 gün sonra son ödeme günü olur senin hesabın 25 Nisan da kesildi bitti artık bu tarihten sonra ne alırsan al bir dahaki ekstreye yansır
O zaman 00:00 26 Nisan'da aldığım parçaları son ödeme günü olan hazirana kadar günüm var tamamdır çok teşekkür ederim cevaplarınız için :peepokalp:

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,132
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
umut şahin
knkm ekstren kesildiyse bazzen bir gün kayma oluyor kanan bakiyeden düşer sen ekstreni ödeyince bu yaptığın alişverişi bir sonrakinde ödersin

Top Bottom