Neler Yeni

Kredi kartı ile peşin fiyatına ürün almak

Keyhens

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Kerim
Arkadaşlar kredi kartı ile peşin fiyatına 6 taksit ile 9000 TL lik bir ürün almayı düşünüyorum sitede peşin fiyatına oluyor ama banka buna kendisi faiz koyar mı aylık normalde 1500 TL ödemem lazım ya daha fazla öder miyim?

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
Mertol
Ödemezsin sanırım. Ben laptop almıştım taksitle uygulamada faizle birlikte görünen ücreti ödedim. Yani faizle birlikte satın alım kısmında görünen neyse onu ödedim. Sizde de ekstradan ücret çıkmaz diye düşünüyorum

Keyhens

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Kerim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ödemezsin sanırım. Ben laptop almıştım taksitle uygulamada faizle birlikte görünen ücreti ödedim. Yani faizle birlikte satın alım kısmında görünen neyse onu ödedim. Sizde de ekstradan ücret çıkmaz diye düşünüyorum
6 taksit yaparsam peşin fiyatına oluyor üstü taksitlerle artıyor ödeyeceğim miktar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Banka ile görüşmek kesin bir bilgi alırım herhalde

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,391
İsim
Emre Yılmaz
Zaten banka farkı olacaksa ödeme adımında vade farkı denen ücret çıkıyor. Vade farksız alıyorsanız daha sonra banka bir ücret yansıtmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,307
Üyeler
158,078
Son üye
geblo60
Top Bottom