Neler Yeni

KREDİ KARTI TALEBİ OLUŞTURURKEN İŞ YERİ BİLGİSİ

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,179
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Dostlar selam, öğrenci kredi kartı çıkartmak için başvuruda bulundum ve beni aradılar. Ben part time bir yerde çalışıyorum ve sigorta yok eski staj yerimdi daha tekrar başlayalı 1 ay oldu ve ben öğrenci kart çıkartmak için başvurunca yine de iş yeri sektörü firma adı vs sordu isim ve sektörü söyledim ancak adreste bilmiyorum dedim. öğrenci olarak devam edelim o zaman dediler, şimdi bu durumda iş yerini yani şirketi ararlar mı? çünkü resmi olarak şuan çalışıyor gözükmüyorum. öğrenci olarak devam ederken işlem yarıda kaldı sistem hata verdi yarın tekrar konuşacağız yani kısaca şirketi ararlar mı yoksa direkt o verileri kaydetmeden mi devam ederiz?

freygasm

80+ Gold
Dostlar selam, öğrenci kredi kartı çıkartmak için başvuruda bulundum ve beni aradılar. Ben part time bir yerde çalışıyorum ve sigorta yok eski staj yerimdi daha tekrar başlayalı 1 ay oldu ve ben öğrenci kart çıkartmak için başvurunca yine de iş yeri sektörü firma adı vs sordu isim ve sektörü söyledim ancak adreste bilmiyorum dedim. öğrenci olarak devam edelim o zaman dediler, şimdi bu durumda iş yerini yani şirketi ararlar mı? çünkü resmi olarak şuan çalışıyor gözükmüyorum. öğrenci olarak devam ederken işlem yarıda kaldı sistem hata verdi yarın tekrar konuşacağız yani kısaca şirketi ararlar mı yoksa direkt o verileri kaydetmeden mi devam ederiz?
Hiç bir şey olmuyor aramıyorlar, sorgulamıyorlar bile. Prosedür gereği isteniyor.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,179
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiç bir şey olmuyor aramıyorlar, sorgulamıyorlar bile. Prosedür gereği isteniyor.
Resmiyette çalışıyor olarak gözüksem sorun yok, sonra ileride papaz olmayalım diye sorayım dedim teşekkürler. Yarın geri dönüş yaptıklarında da belli olacak sanırım.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,807
İsim
Mert Can Ergün
Aramıyorlar şirketi

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Benim sigortam yok belirli bir yerde resmi olarak çalışıyor gözükmüyorum kendi işim olarak giriyorum maaş yüksek yazıyorum ki limitleri yüksek versin bir sorun olmadı bu zamana kadar

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,179
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Benim sigortam yok belirli bir yerde resmi olarak çalışıyor gözükmüyorum kendi işim olarak giriyorum maaş yüksek yazıyorum ki limitleri yüksek versin bir sorun olmadı bu zamana kadar
Hocam beni aradılar normalde direkt belge oluşturup göndermek yetmiyor muydu yanlışım mı var

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,179
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,179
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Mobil şubeyi indir oradan görüntülü görüşme ile devam et mesleğe öğrenci olarak devam et
Hocam banka hesabım var zaten, kredi kartı talebi içinde görüntülü görüşme gerekmiyor diye biliyorum sadece telefonla da çıkartılabiliyordu

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam banka hesabım var zaten, kredi kartı talebi içinde görüntülü görüşme gerekmiyor diye biliyorum sadece telefonla da çıkartılabiliyordu
He varsa tamam telefon ile görüşme oluyor evet

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,179
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

Bünyamina

80+ Gold
Yüksek limitli çıkartmam için ne yapmam lazım hocam? İş yeri sorguluyorlarsa öğrenci çıkartayım
Öğrenci olman yüksek limitli almanı zorlar ki kredi skorun yok biraz zor ya kart çıkartman.

Top Bottom