Neler Yeni

Kripto para alacağım ilk kez tavsiyesi olan?

Yaly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yiğit Alii
İyi forumlar arkadaşlar, Hayırlı bayramlar öncelikle. İlk kez coin almayı düşünüyorum ama kafam çok karışık. Binance ve Binance TR var hangisinden almam lazım? ayrıca etherium aldım diyelim papara kartıma nasıl geri çekeceğim o parayı? aklımda bir sürü doru var tavsiyelerinizi ve cevaplarınızı bekliyorum.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İyi forumlar arkadaşlar, Hayırlı bayramlar öncelikle. İlk kez coin almayı düşünüyorum ama kafam çok karışık. Binance ve Binance TR var hangisinden almam lazım? ayrıca etherium aldım diyelim papara kartıma nasıl geri çekeceğim o parayı? aklımda bir sürü doru var tavsiyelerinizi ve cevaplarınızı bekliyorum.
Ytd

Son düzenleme:

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,435
İsim
Emir Bayram
Tek bir tavsiyem var sabırlı olman lazım aldığın coin düşerse satma çünkü hiç bir coin batırmaz illaki yükselir

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,457
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
- Grafikleri ve mumları öğren.
- Gündemi sıkı takip et.
- Parça parça satın al sepet yapmayı dene böylece zarara girersen hepsi birden düşmediği sürece daha az zarar edersin.
- Herkesin dediğini dinleme ve yapma.
-Panikle hareket etme sabırlı ol.
-Daha ucuz coinler daha fazla kazandırır ama dikkat et zarar edersen daha fazla etkisi olacaktır.
-Çarpanlı işlerden uzak dur bilmediğin sürece paranı sadece eritirsin.
- Twitter'a yakından bak özellikle Elon Musk ve onun gibi zenginlerin kriptolar hakkındaki yorumlarını gözlemle.
- Başlangıçta eğitim amaçlı olarak deneme hesapları ile al sat yapmayı dene hem elin alışır.
- Trading view ile bilindik indikatörleri kullanabilirsin Bolliger bantları sana alman ve satman gereken kısımları gösterir.
-Bollinger bantlarında fiyat alt çizgiye değerse al üst çizgiye değerse sat. Genel olarak işe yarar ama bu büyük karları göremeyebilir çok dik grafikler üst çizgiyi aşar ve normalden daha az kar yapmana sebebiyet verebilir.
-Her telegram kanalına aldanma.

Son düzenleme:

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Papara veya benzeri kartları kripto para borsalarında kullanmak mümkün değil.
Binance Global hesabı açıp, Binance TR üzerinde oturum açabilirsin.
Binance Global'e kayıt olurken referans kodu bulmaya bak. Bu sana komisyon indirimi sağlayacaktır. En fazla %20 oranında bir referans kodu indirimi oluyor.

Eğitim içinse YouTube'a "Kripto para eğitim" yazıp, filtrelerden oynatma listesi olarak aratırsan iyi olur.

Top Bottom