Neler Yeni

Öneri Kuba Bluebird Alınır mı? 50 cc motor önerileriniz nedir?

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Fatih Ayhan
Bütçe
40.000
Merhabalar,

50 cc bir motor alma düşüncem var. Bütçem en fazla 40.000 TL üstüne daha 1 lira çıkamam 40000 TL'yi bile zor denkleştireceğim, ekstra bir şey olmazsa. Genel olarak işe git gel olarak kullanacağım ve şehir içi bir yerlere gitmem gerektiğinde ufak tefek şeyler taşımam gerektiğinde kullanacağım. Kısacası ulaşım kolaylığı olması açısından almak istiyorum. Araştırdığım kadarıyla bütçeme uygun kuba bluebird veya 2. el arora cappucino, revival 50 tarzı motorlar var. 2 kişi de binme ihtimalimiz yüksek o yüzden revivali kafadan eledim direk çünkü taşıma kapasitesi 160 kilo olarak gösterilmiş. Hem fiyatı hem de parçalarınıın ucuza bulunabiliyor olmasından kaynaklı kuba bluebird motoruna ısındım. İlk motorum olacak, daha öncesinde akrabaların arkadaşların 125cc motorlarıyla sokağın başına kadar git gel yaptım en fazla, onun dışında hiç tecrübem yok. Yardımlarınızı bekliyorum. Kuba bluebird alınır mı? Daha iyi bir alternatif var mıdır? 2. elde önerileriniz nelerdir? Genel olarak durduk yerde sorun çıkaracak bir şey olmasın ve 2 kişi bindiğimizde sorun olmasın. Genel beklentilerim bunlar. Zaten pek bi beklentim yok. Şimdiden teşekkür ederim.

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
EFEKAN SARIKAYA
hocam mondial wing 50i kullanıyorum memnunum yokuş çıkması 2 kişi taşıması güzel motor enjeksiyon olması da artısı.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Fatih Ayhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam mondial wing 50i kullanıyorum memnunum yokuş çıkması 2 kişi taşıması güzel motor enjeksiyon olması da artısı.
Enejksiyon olması motor için iyi ama bi tık daha masraflı sanırım sorun olursa değil mi?

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
EFEKAN SARIKAYA
Enejksiyon olması motor için iyi ama bi tık daha masraflı sanırım sorun olursa değil mi?
yani şu ana kadar ben sorun yaşamadım 1 yıl oldu alalı illaki sıkıntı çıkar çin marka ama ne tutar bilgim yok maalesef

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Fatih Ayhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani şu ana kadar ben sorun yaşamadım 1 yıl oldu alalı illaki sıkıntı çıkar çin marka ama ne tutar bilgim yok maalesef
Teşekkür ederim. Peki mondial turismo hakkında bir fikriniz var mı? Bir tanıdık aracılığı ile sıfır onu alma ihtimalim var. Almışken aldığım şeye pişman olmak istemediğim için ne alırsam muhtemelen biraz çekingen kalacağım.

NightWish2434

80+ Silver
*önce güvenlik*

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
956,364
Üyeler