Neler Yeni

Küçük klavye önerisi

charliechaplin

80+ Bronze
Bütçe
800
numpadsiz klavye bakıyorum ve küçük olsun yeterli..gaming ışıklı mışıklı olmasına gerek yok bütçem 800 tl

EmiwCiqk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir
numpadsiz klavye bakıyorum ve küçük olsun yeterli..gaming ışıklı mışıklı olmasına gerek yok bütçem 800 tl
Buna bakabilirsin ben de kullanıyorum

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Arnold Ciwardagexer
Buna bakabilirsin ben de kullanıyorum.
Çöp klavye uzak durun Gamepower ve Rampage'den.
Bütçe çıkarsa Aliexpress'den z686 çıkmazsa ak680.

charliechaplin

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Redragon K617 SE Fizz RGB Translucent Switch Hotswap Şeffaf Mekanik Gaming Klavye​

wireless istiyorum bu bütçede wireless klavye hiç göremedim adam akıllı bul
Çöp klavye uzak durun Gamepower ve Rampage'den.
Bütçe çıkarsa Aliexpress'den z686 çıkmazsa ak680.

wireless istiyorum bu bütçede wireless klavye hiç göremedim adam akıllı bulamaz mıyız
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://ty.gl/pjp0n9m71m bu nasıl?

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Arnold Ciwardagexer
wireless istiyorum bu bütçede wireless klavye hiç göremedim adam akıllı bul

wireless istiyorum bu bütçede wireless klavye hiç göremedim adam akıllı bulamaz mıyız
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://ty.gl/pjp0n9m71m bu nasıl?
O klavye hotswap değil önermiyorum. Bu bütçede sağlam bir wireless klavye bulamazsın en az 1500.1600 lazım o da rk61 zatn.

charliechaplin

80+ Bronze
O klavye hotswap değil önermiyorum. Bu bütçede sağlam bir wireless klavye bulamazsın en az 1500.1600 lazım o da rk61 zatn.
biraz para koyup amazondan rk61 alacağım sanırım ama amazonda türkçe klavyesi yok. nasıl yapacağız bu durumu? xboz series s de kullanacağım çok fark eder mi.

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Arnold Ciwardagexer
biraz para koyup amazondan rk61 alacağım sanırım ama amazonda türkçe klavyesi yok. nasıl yapacağız bu durumu? xboz series s de kullanacağım çok fark eder mi.
Farketmez zaten amazondaki Almanca, ingilizce versiyon kablosuz değil. Almanca ile Türkçenin layoutu aynı harfler değişik sadece.

charliechaplin

80+ Bronze
Farketmez zaten amazondaki Almanca, ingilizce versiyon kablosuz değil. Almanca ile Türkçenin layoutu aynı harfler değişik sadece.
almanca model alırım o zaman sorun değil. sadece almanca klavye aldığında tuşlarını yerleri değiştireceğim ama türkçe klavye olur mu xbox series s de onu bilemiyorum

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Arnold Ciwardagexer
almanca model alırım o zaman sorun değil. sadece almanca klavye aldığında tuşlarını yerleri değiştireceğim ama türkçe klavye olur mu xbox series s de onu bilemiyorum
Hocam şöyle söyleyeyim siz bu girişlerin mantığını bilmiyorsunuz. İngilizce klavye bile almış olsanız yine türkçe yazacaksınız. Sadece Harflerin yeri farklı oluyor. Her türlü Türkçe klavye olacak.

charliechaplin

80+ Bronze
Hocam şöyle söyleyeyim siz bu girişlerin mantığını bilmiyorsunuz. İngilizce klavye bile almış olsanız yine türkçe yazacaksınız. Sadece Harflerin yeri farklı oluyor. Her türlü Türkçe klavye olacak.
evet mantığını bilmiyorum daha önce klavye aldım fakat 4 sene önce aldım hala kullanıyorum bu da türkçe klavye idi zaten. teşekkür ederim sadece xbox series s e bağlayacağım bir bilgisayara değil yani öyle ayarlama yapamam direkt türkçe klavye oluyor mu bilmiyordum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,617
Üyeler
156,361
Son üye
h3isenefe
Top Bottom